Ailemle Spor Yapıyorum! Projesi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ailemle Spor Yapıyorum! Projesi
Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen; Ailemle Spor Yapıyorum!.. Projesi hakkında açıklamada bulundu

 

 

Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen; Ailemle Spor Yapıyorum!.. Projesi hakkında açıklamada bulundu. Müdür Özen” İlçe Spor Müdürlüğü olarak, Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacındayız. Bunun için ailelerin spor yaparak, beden ve ruh sağlığını geliştirmeleri gerektiğine inanıyoruz. Sosyal medyanın yoğun kullanıldığı toplum hayatında yetişkinlerin bilgisayar, tablet, televizyon ve telefon başında geçirdikleri hareketsiz zaman dilimini en aza indirmek istiyoruz. Öncelikle spor tesislerinin tanıtımını yaparak, çocuklarımızı özendireceğiz. Aileler yoğun iş hayatından dolayı çocuklarına yeterince zaman ayıramamakta. Bu gerçeği de göz önünde bulundurarak aile içi dayanışma ve takım ruhunu aile bireylerine yaşatabilmek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından; Ailemle Spor Yapıyorum! adlı proje yürütülmektedir.        

   

Bu proje kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İlce Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ilk etkinliğe İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Rıfat Altan, Belediye Başkanı Yrd. Sayın Bünyamin Okudan, İlçe Milli Eğitim Md. Sayın İkram Ekiz, SYDV Md. Sayın Soner Kahya, Belediye Spor İşleri Md. Sayın Engin Ak, Okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve çocuklar katılmışlardır. Etkinliğe katılım sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

 

İnsanları rutin bir yaşama iten her türlü etkenlerden kurtarmanın en önemli adım larından biridir. Bu nedenle Bakanlığımız 'Ailemle Spor Yapıyorum 'Projesi kapsamında, Yaz Spor Okulları öncesi Haziran ayı boyunca İlçe Müdürlüğümüz 100.Yıl Spor Tesislerinde çeşitli branşlarda ve sporcularımızın aileleriyle karşılıklı belirlenerek planlanan saatlerde sportif etkinlikler yapmak için ailelerimizi ve çocuklarını SPORA Davet ediyoruz. Ayrıca projenin ilçemizde ki velilere duyurulması ve tanıtımı için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç' ın ilgili mektubu sporcularımız ve çocuklarımıza dağıtılmaktadır” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Atatürk Anadolu Lisesi Expo 2016’daÖnceki Haber

Atatürk Anadolu Lisesi Expo 2016’da

Cinayet Zanlısı 2 Kardeş TutuklandıSonraki Haber

Cinayet Zanlısı 2 Kardeş Tutuklandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar