Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
AK Parti Serik İlçe Danışma Toplantısı Cuma günü Serik Belediyesi Konferans Salonu'nda yapıldı.

Serik İlçe Danışma Toplantısına, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ve partililer katıldılar.

 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan; ''Ülkemize yapılan her saldırıyı olduğu gibi bu ekonomik saldırıyı da başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere hep birlikte karşı koyarak heveslerini kursaklarında bırakacağız. Bu ülke ve bu topraklar bu bayrak kıymetli. Ak parti Serik İlçe Teşkilatı olarak sahada ise durmadan çalışmalara devam ediyoruz. 122 bin nüfusumuz, 87 bin 704 seçmenimiz var. 17 bin 451 üyemiz var. Çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Önümüzdeki seçimde de AK Parti bayrağını Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde, Serik Belediyesinde birlikte dalgalandırmaya devam edeceğiz.'' dedi.

Çalık; ''Verdiğimiz sözleri yerine getirdik getirmeye de devam edeceğiz''

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ise konuşmasında; ''Serik'te bir şey değişsin her şey değişsin diye bir talepte bulunmuştum. Serik'i Antalya ile Ankara ile buluşturalım dedik. Bunları hep birlikte gerçekleştirdik. Görev bizde dedik ve sizlere layık olmak için gece gündüz hizmet etmeye gayret ettik. Verdiğimiz sözleri yerine getirdik getirmeye de devam edeceğiz.'' dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik ise konuşmasında şunları söyledi; '' 24 Haziran Seçimlerinde tüm olumsuzluklara rağmen Serik'te 3 adayımız ile birlikte çok iyi çalıştık. Türkiye düşmanlarının hepsi aynı saflardaydı. Ak Parti gitsin diyenler Türkiye dışındakiler ne diyorlarsa içeridekilerde aynı şeyi söylediler. Seçimlerde bir geçici parti bir de CHP vardı. Geçmişte Özal, Demirel ve Erbakan'a yapılanları Serik ve Antalyalı unutmadı ve unutmayacağız. Onların suçu Türkiye'yi kalkındırmaktı, sahip çıkmaktı. Kim Türkiye'yi kalkındıracaksa mücadele başlıyordu. Particilik futbol takımı tutmak değildir. Bir partiyi tutarken Türkiye'nin Antalya'nın Serik'in ve kendi menfaatin var mı diye düşüneceksin. Biz tüm bunlara rağmen Serik'te çok güzel çalıştık.''

 

Köze; ''İyi gün her kişinin kötü gün er kişinin harcıdır.''

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ise; ''Bizim teşkilatımız her yerde var. Ak Parti teşkilatı en iyi en başarılı teşkilattır. Seçim yeni bitti çok zor ve heyecanlı bir seçimi gayretli bir çalışmanın sonunda geride bıraktık. Bugün burada böylesine bir kalabalık toplanıyorsa böyle bir teşkilata sahip olduğumuz için gurur duyulur. Zor bir zaman saldırılar üst üste geliyor. Ekonomik saldırının tam ortasındayız. Benim teşkilatım burada olmayacakta nerede olacak. Kolay zamanda herkes arkanızda olur. Önemli olan zor zamanda arkanızda böyle kalabalıkları bulabilmektir. İyi gün her kişinin kötü gün er kişinin harcıdır. Önümüzde herkesin gıptayla baktığı dünya lideri var. Birileri Amerika'dan tehdit ediyor. Ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakar deyip boyun eğmiyor. Biz dünyayı yönetmiş ecdadın torunlarıyız diyor. Nasıl diyor arkasında sizin gibi insanlar olduğu için diyor. Bunlar geçici zamanlardır. Bizi ekonomik oyunlarla diz çökertmek isteyenler uzun vadede bunun hesaplarını yapmışlar. Neye göre 2019 yılı kasım ayında seçin olacak diye yapmışlar. Seçim öne alınınca planları suya düştü. Bu millet milletin evladını bunlara yedirmedi. Bu milleti 15 Temmuz da topla tankla sindiremediniz, dolarla mı sindireceksiniz. Bu milleti helikopterden açılan ateşlerle sindiremediniz, faizlerle mi sindireceksiniz. Bu millet oynanan oyunların farkında.'' dedi.

Türel; ''Serik'te bize yüzde 42'ler yetmez, yüzde 50'leri yakalayacak bir başarı gerekir''

Daha sonra kürsüye gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de konuşmasında şu ifadelere yer verdi; ''2002 yılında AK Parti Türkiye'de hizmet yolculuğuna çıktığı sırada ilk girdiği seçimlerde Serik'te aldığı oy oranı yüzde 17 iken 2002 yılından bu güne Serik oylarını önce yüzde 34 sonrasında 40 şimdi ise 40'ın üzerine taşımayı başardı. Bu çok önemli bir başarıdır ve herkese nasip olmaz. Biz Serik için Pehlivanlar diyarı, Yörükler diyarı derken bu gün gördüğümüz tablo ise sizlerin başarısıdır. Biz hiçbir başarıyı bir sonraki seçimler için yeterli görmeyen bir anlayış ile çalışıyoruz. Her başarı bizi bir üst kademeye taşıması gereken başarıdır. Çalışmazsak, rehavete kapılırsak bu millet bizi zirveye taşıdığı gibi zirveden de indirmesini çok iyi bilir. Vatandaşa karşı tevazuumuzu kaybedersek vatandaş ile aramızda gönül köprüsü kurmakta aciz kalırsak bu vatandaş bizi kaldırdığı gibi indirmeyi de bilir. Serik'te bize yüzde 42'ler yetmez, yüzde 50'leri yakalayacak bir başarı gerekir. Hizmet bizim kalemizdir. Bundan sonra yapacaklarımız için referanstır. Serik'te bir çok hizmet yaptık. Kız deresi Caddesinde üstü açık derenin üzerini kapatıp şehre giriş ve çıkış yolu yaptık. Yıllardır yapılamayan arıtma tesisini Cumhurbaşkanımızın talimatı ile yeniden yaptık. İlk defa Serik'te Yukarı Kocayatak'ta turizm tesisinde çalışan emekçi kardeşlerimiz için 606 TL taksitle konut yapımına başladık. Kültür merkezimizin projeleri tamamlandı Bayramdan sonra ihale süreci başlayacak. Hizmetlerimiz bundan sonra da devam edecek.''

Taş; ''Biz dava ve hizmet partisiyiz.''

Serik Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda son olarak konuşan AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise; ''İlk İktidara geldiğimiz 2002 yılında Büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz yoktu. 2004 yılında Belediye Başkan adaylarımız çıktı, Antalya Büyükşehir Belediyesi de dahil olmak üzere bir çok belediyemiz oldu. Biz dava ve hizmet partisiyiz. Bu güne kadar bir çok hizmet yaptık. Özellikle Serik'te yaptığımız hizmetlere baktığımızda, gençlik merkezi bitmek üzere. Mobesemiz yoktu. Güvenlik açısından mobese çok önemli tüm Serik'te mobesemiz tamamlandı. Serik – Belek duble yolu Ak Parti döneminde yapıldı. Liselerimiz tamamlandı bu yıl eğitim ve öğretim dönemine yetişecek. SGK binamız yükseliyor. Antalya – Serik arasında bir çok ışık vardı. Üst ve alt geçitlerimiz sayesinde geliş gidiş sürelerimiz yarıya düştü. 2009 – 2014 yılları arasında Antalya'da tam on yıl kayboldu. 2014 seçimlerinde büyükşehir belediyemiz ile birlikte 13 belediyemiz var. AK Partinin AK Belediye başkanları sadece hizmet ediyorlar. 2019 yılı içinde böyle olacak. Bizim belediye başkan adaylarımız millete hizmet etmek için bu görevlere talip olacaklar. 2019 yılında da büyükşehir belediyemiz ve 19 ilçe belediyemize talibiz.'' dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kız Deresi Parkı Projesi’nin 2. Etap Çalışmaları SürüyorÖnceki Haber

Kız Deresi Parkı Projesi’nin 2. Etap Çal...

Başkan Türel’den eski futbolcu Eren’e ziyaretSonraki Haber

Başkan Türel’den eski futbolcu Eren’e zi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar