Ak Parti Serik Teşkilatı Çanakkale'de

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ak Parti Serik Teşkilatı Çanakkale'de
Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı ve ilçemizin çeşitli mahallelerinden de katılımla, şanlı tarihimizin en önemli kahramanlık destanlarından birinin yazıldığı Çanakkale'deydi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin tüm ilçelerden günübirlik düzenlediği ziyaret turu ile ilgili Serik ilçe Başkanı Hasan KOZAN şöyle dedi; " 102 yıl önce, üzerimize çullanan, Batılı Devletlerin her türlü maddi üstünlüğüne karşı, Allah, Vatan, Bayrak, Namus diyerek, öncelikle Çanakkale Boğazı girişinde püskürtülen işgal kuvvetlerine karşı, devamında Arıburnunda, Seddülbahir'de, Conkbayırında, Kireçtepe'de, Anafartalar'da velhasıl tüm Gelibolu'da kazanılan zaferin topraklarında olmaktan, adeta bugün yaşanmış gibi hafızalarımızı tazeleme imkanı bulduğumuz bu ziyaretle ilgili, Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyoruz.

           

Bugünlerde de benzeri kuşatma peşinde olan Güçleri ve türlü türlü maşalarının olduğunu apaçık görüyoruz, yaşıyoruz. Bu badirelerden, Şanlı tarihimizden aldığımız şuurla, büyük Milletimizle birlikte, kahraman güvenlik güçlerimizle birlikte üstesinden geleceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bunun için ayrışmadan, dağılmadan, iri olacağız, diri olacağız.. Kendisini bu ülkeye,  bu topraklara, bu millete ait hisseden herkesin hiçbir olumsuz duyguya, tahrike, hevese kapılmaksızın, her zamankinden saha fazla devletimize, bayrağımıza ve ezanımıza sahip çıkma mücadelesini hep birlikte vereceğimiz günlerden geçiyoruz.

 

Bu günlerde, dedelerimizin tüm bölgeyi ve boğazları kanları ile suladığı tüm dünyayı hayrete düşüren, bir iman ve kahramanlık destanı Çanakkale'yi ziyaret etmekten gururluyuz. Bu vesileyle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK, Bu destanda gözünü kırpmadan şehadete koşan komutanlarımızdan, 250 bin şehidimiz ve vatanımız için toprağa düşmüş tüm şehitlerimizden Allah razı olsun. Bugünlerde gerek yurt içinde, gerekse yurtdışında mücadele eden askerimize, polisimize Cenabı Allah'tan muvaffakiyet ve zaferler inşallah." Dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik Anadolu Lisesi, Derin Nefes aldıÖnceki Haber

Serik Anadolu Lisesi, Derin Nefes aldı

Serik Esnaf Odası üyeleri İzmir ve İstanbul’da Fuarları gezdilerSonraki Haber

Serik Esnaf Odası üyeleri İzmir ve İstan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar