Ak Parti Serik'te Yoğun Bir Hafta

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ak Parti Serik'te Yoğun Bir Hafta
Ak Parti Serik'te yoğun bir hafta geride kaldı. Otobüslerle Ankara'da 18 Ağustostaki 6.Olağan Kongre'ye Serik'ten önemli bir katılım gerçekleştirildi.

MİLLETVEKİLLERİNDEN SERİK'TE BAYRAMLAŞMA VE ZİYARETLER

Kurban Bayramında da Serik İlçe Teşkilatı önündeki bayramlaşmaya, MKYK Üyesi milletvekili Mustafa KÖSE ve milletvekilleri Senanur Çelik, Kemal Çelik, İbrahim Aydın, İlçe Başkanı Hasan Kozan, Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve çok sayıda partili katıldı, Ak Parti Serik Kadın Kollarının hazırlamış olduğu tatlılardan ikram edildi. Bayramlaşmamanın ardından Milletvekilleri, İlçe Başkanı, Belediye Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı ile birlikte, Cumhuriyet mahallesinde yalnız yaşayan Latife Alakoç ve Gedik mahallesinde Adile Karadayı'yı ziyaret edip bayramlarını kutladılar.

 

TEŞKİLAT BAYRAMIN 2 GÜNÜNÜ ZİYARETLERLE GEÇİRDİ

Bayram süresince, mahallelerde, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve İlçe Teşkilatı üyeleri, çok sayıda ev ziyareti gerçekleştirdiler.

 

Ziyaretlerle ilgili konuşan İlçe Başkanı Hasan Kozan; "Ak Parti Serik Teşkilatı olarak, mahallelerimizde, halkımızın yanında, vatandaşlarımızı ziyarete devam edegeldik. Kurban Bayramında da bu ziyaretlerimizi, bayramın 2 gününü ayırdık, yalnız yaşayan, küçücük bir ziyaretten hoşnut olacak, hasta engelli ve çat kapı ziyaretlerimize devam ettik. Her yere ulaşamasak da, Serik'te bu ziyaretlerimizle, bir nebze olsun gönüllerine dokunabildiysek, mutlu edebildiysek bizlere ne mutlu." diyerek bu ziyaretlerine aralıksız devam edeceklerini ifade etti.

 

İL BAŞKANI AV. İBRAHİM ETHEM TAŞ; SERİK İLÇE TEŞKİLATINDA

Yoğun gündemi içinde Serik İlçe Yönetim Toplantısına katılan İl Başkanı TAŞ; "Kongrelerden sonra yoğun bir 24 haziran seçim dönemi geçirdik. Seçimlerde hep birlikte iyi bir çalışma gerçekleştirdik. Çalışmalarınız için Teşkilatımıza ve tüm Serik'e teşekkür ediyorum. Ak Parti olarak, gerek merkezi Hükümet, Gerek Büyükşehir Belediyemiz, gerekse Serik Belediyemizin çalışmaları ile Antalya'mız, Serik'imiz değişmeye gelişmeye devam ediyor, etmeye devam edecek. Cumhurbaşkanımız liderliğinde önümüzdeki yerel seçimlerde de birlik beraberlik içerisinde tereddütsüz başarıya odaklanmış durumdayız. Bu vesile ile tüm Serikli hemşerilerimizi saygıyla hürmetle selamlıyorum." dedi.

                       

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan da, "yoğun gündemi arasında haftalık toplantımızda bizlerle bir araya gelen İl Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz." dedi.

 

İL BAŞKANI TAŞ, TEŞKİLATTAN SONRA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

 

Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem TAŞ, yönetim kurulu ile bir araya gelmesinin ardından, İlçe Başkanı Hasan Kozan, Belediye Başkanı Ramazan Çalık'la birlikte, 66 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek, verimli bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

 

Serik Muhtarları ile, Serik'e kazandırılan ve kazandırılacak yatırımlar konuşuldu, istişareler yapıldı. İl Başkanı TAŞ; muhtarlara "gösterdiğiniz ilgi ve ilçenin gelişimindeki gayretleriniz için tüm Serikli muhtarlarımıza yürekten teşekkür ediyorum, hep birlikte ilçemizi güzelleştirmeye devam edeceğiz." diyerek, bu tür buluşmaların daha sık olacağını ifade etti.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çalık, Bayramda Da Boş DurmadıÖnceki Haber

Çalık, Bayramda Da Boş Durmadı

Feyza ve Alper'in Mutlu GünüSonraki Haber

Feyza ve Alper'in Mutlu Günü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar