Akdeniz Üniversitesi Rektörü Mustafa Ünal Serik'te

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Mustafa Ünal Serik'te
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal yönetim kurulu toplantısını yapmak için Serik’e geldi. Serik İşletme Fakültesi gezerek incelemelerde bulunan Ünal, “İnşallah yeni bölümler açacağız Serik’e” dedi.

Akdeniz Üniversitesi ilk defa bir ilçede toplantı yaptı

 

Akdeniz Üniversitesinin her hafta yapılan Yönetim Kurulu toplantısı bir ilk olarak Serik İşletme Fakültesinde yapmak üzere Serik’e Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri geldi. İlk defa bir ilçede yapılan yönetim kurulu toplantısının Serik’te yapılması Üniversite yönetiminin Serik’e verdiği önemi gösterdi.

 

Serik’e 2017-2018 eğitim öğretim yılında kazandırılan Akdeniz Üniversitesi Serik İşletme Fakültesi’ne gelen Rektör Mustafa Ünal’ı öğrenciler ellerinde “Hoş geldiniz. En Sosyal ve Baba Rektör Bizim Rektör” yazılı pankartlarla karşıladı. Fakülte çalışanları da Mustafa Ünal’a ve yönetim kurulu üyelerine karanfil verdi. Rektör Ünal öğrencilere teşekkür ederek selamladı ve “Serik’ten ve Fakültemizden memnun musunuz?” diye sordu. Öğrenciler Serik’ten ve Fakülteden memnun olduklarını ancak yurt olmamasını dile getirdiler. Bunun üzerine Rektör Ünal; “Fakültemiz daha yeni birkaç sınıfımız daha olsun KYK (Kredi Yurtlar Kurumu) yatırım yapacaktır. Daha ilk yılımız sonuçta eksiklerimiz olacaktır. Ama desteğimiz burada olacak sağ olsunlar Belediye Başkanımız ve Dekanımız gece gündüz okulun daha iyi hale gelmesi için çalışıyorlar. İnşallah yeni bölümlerde açacağız Serik’e binamızı dolduracağız. Peyderpey bütün sorunlarımız hallolur merak etmeyin. Bizim ilgilimiz ve dikkatimiz burada. Kendinize iyi bakın derslerinizde başarıları diliyorum ”dedi.

 

Daha sonra fakülte binasını gezerek inceleyen Rektör Ünal ve Yönetim Kurulu Üyelerinin dikkatinden fakülte binasının koridorlarında ve WC’lerin de klasik müzik çalması dikkatlerini çekti. Fakülte inceleme gezisine Rektör Mustafa Ünal’a Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Serik İşletme Fakültesi Dekanı Suat Kolukırık, Akdeniz Üniversitesi Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti. İnceleme gezisinin ardından Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık’a teşekkür ederek toplantıya geçildi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik Esnaf Odası Başkanlık Seçimi Ocak’taÖnceki Haber

Serik Esnaf Odası Başkanlık Seçimi Ocak’...

Yedisu Öğrencilerine Sağlık TaramasıSonraki Haber

Yedisu Öğrencilerine Sağlık Taraması

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar