AKSU BELEDİYE BAŞKANI BBP YE GEÇTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKSU BELEDİYE BAŞKANI BBP YE GEÇTİ
Bağımsız Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Büyük Birlik Partisi’ne geçti,
Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Büyük Birlik Partisi’ne geçti,

Seçimlere BBP’den girme kararı alan Aksu Bağımsız Belediye Başkanı İsa YILDIRIM. 2 bin kişinin katılımı ile gerçekleştirilen törenle BBP ye geçti.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe’nin Yıldırım’a parti rozetini taktığı toplantıda Başkan Yıldırım’ın sözleri sık sık alkışlarla kesildi. İsa Yıldırım, “Büyük partilerde parası olanlar yer bulabiliyor, diğerleri kovuluyor” dedi. Efe ise konuşmasında Başkan Yıldırım’ı aralarında görmekten mutluluk duyduğunu söyledi
 

Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, BBP’ye geçti, “Aksu’muza hizmet yürüyüş yemeği” adı altında düzenlediği yemekte izdiham yaşandı. Şiddetli yağmura rağmen yaklaşık 2 bin kişi davete katılınca restaurant doldu taştı. Toplantıya BBP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, İl Başkanı Bekir Bağcı, il ve ilçe teşkilat yöneticileri de katıldı.

BİRLİKTE RAHMET VARDIR

Vatanı olmayanın mutlu olamayacağını kaydeden İsa Yıldırım, “Biz şehitlerin ruhu ile hareket ettiğimiz için başarılı olduk. Alevisi-sünnisi, kürdü-Türkü ile kardeşçe çalışmak zorundayız. Ben kul hakkını bilerek, dürüst çalışarak, sizleri severek Aksu’muza hizmet ettim. Siyasi arenada büyük partilerde parası olanlar yer buluyor, diğerleri kovuluyor. Millet aşkıyla yananların cebinde parası yoksa kendisine büyük partilerde yer bulamıyor. Eğer İsa Yıldırım 5 yılda kimsenin hayal edemediği okullar, camiler, belediye binası yaptırdıysa bu dürüstlüğünün eseridir. Bugünkü bu toplantı Mustafa Kemal Atatürk’ün Anadolu’da başlattığı Kuvayi Milliye ruhu başlangıcı gibi olmuştur. Eğer bir ülkede yolsuzluk varsa bunun bir sebebi de millettir. Dürüst insanlara sahip çıkılmıyorsa, korunmuyorsa, parasız olduğu için siyaseti bitirmek zorunda kalıyorsa bunun baş sebebi halktır. Çünkü Başbakanları oraya halk çıkarır yine halk indirir” diye konuştu.

BAYRAK SEVGİSİNİ KAYBETMEYELİM

Konuşmasına vatan sevgisi ile devam eden Başkan Yıldırım, “İsa Yıldırım sıradan bir vatandaş olsa da bu ülke için mücadele edecek. Herkesin gönlünde vatan hizmeti yatıyor ama bir araya gelemiyor. Birlik içinde olmamız gerekli. Varsın seçimleri kaybedelim ama bayrak sevgimizi, vatana hizmet sevgimizi kaybetmeyelim.” dedi.

2 B FERYATLARI SÜRDÜ

Konuşmasında 2 B sorununa da değinen Başkan Yıldırım’ın sözleri sık sık 2 B mağduru köylüler tarafından kesildi. Hükümete isyan eden köylüler toplantıda feryat etti. Başkan Yıldırım ise 2B mağduru köylülerin sesini herkesin duymasını istedi. Yıldırım, “Bir gün bu devletin başı dara düşse ülkeyi yine yörükler, köylüler kurtarmak için canla başla çalışır.” şeklinde konuştu.

ALPERENLER OCAĞINA HOŞ GELDİN

BBP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe ise Başkan Yıldırım’a “Alperenler ocağına hoş geldiniz. Türkiye’de siyaset yerli yerine oturmuş değil. Liderler ne diyorsa o oluyor. Milletin makus talihi bir türlü değişmiyor. Değişmesi için bize destek olan İsa Yıldırım’ı aramızdan görmekten memnunuz. İsa Başkanın Aksulu, Antalyalı kardeşlerimizim gönlünde taht kurduğunu halkın gözlerinden okuyoruz. İsa Yıldırım kardeşimizi BBP’de, halka hizmet edenlerin partisinde görmekten mutluyuz” dedi.

Konuşmaların ardından BBP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, Başkan İsa Yıldırım’a BBP rozetini taktı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YUSUF MECEK ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADIÖnceki Haber

YUSUF MECEK ÖĞRETMENLERİMİZİ UNUTMADI

İŞTE AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARISonraki Haber

İŞTE AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar