Amerikan Kültürde Yaz Kursları Başlıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Amerikan Kültürde Yaz Kursları Başlıyor
Amerikan Kültür 5 yıldır her yaz düzenlediği yaz kursları programına bu yaz da hazır olduklarını duyurdu. 27 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan yaz dönemi programının 3 Eylül Cumartesi günü sona ereceği bildirildi.

Amerikan Kültür 5 yıldır her yaz düzenlediği yaz kursları programına bu yaz da hazır olduklarını duyurdu. 27 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan yaz dönemi programının 3 Eylül Cumartesi  günü  sona ereceği bildirildi. Toplam dokuz hafta sürecek olan bu program kapsamında öğrenciler haftanın üç günü Amerikan Kültürde yoğun  İngilizce eğitimi alacaklar. Her yaştan öğrenciye eğitimde kapılarını aralayan Amerikan Kültür açılacak 6 yaş grupları için İngilizcenin önemine dikkat çekti ve bunu şu sözlerle ifade etti  “Erken yaşta yabancı dil eğitimine başlamak çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve İngilizceyi bir yetişkinden daha iyi öğrenmelerini sağlayacaktır. Yaz kurslarımız sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz. Ayrıca bu yaşlarda edinilen yabancı dilin kalıcılığı ilerleyen zamanlarda Lise ve Üniversite de hem zamandan hem de paradan tasarruf olarak size geri dönecektir.”

    Her yaşa ve seviyeye özel oluşturulan sınıfların en fazla 15 kişiden oluştuğuna değinen Amerikan Kültür, tatil süresince çocukların ve gençlerin uzman öğreticiler tarafından günümüzün modern teknikleriyle yabancı dil eğitimi aldıklarını bildirdi.” Sosyal etkinliklerle de öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayan ücretsiz aktivitelerden dans, gitar çalışmaları,  masa tenisi, mini golf karşılaşmaları, boyama ve zeka oyunları etkinlikleri,  yaz boyunca öğrencilerin sosyalleşmesine katkı sağlayacaktır.” Temmuz ve Ağustos ayında gerçekleştireceğimiz iki gezimizde macera parkı ve  grup oyunları gibi etkinlikler ve ayrıca  at binme , balık tutma , doğal su havuzunda yüzme gibi faaliyetlerle de eğlenecekler.  Yaz kursu İngilizce programı ve aktivitelerle öğrenciler kendi yeteneklerinin farkına varacak ve yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşecektir. Çocuğunuzun geleceği için Eğitim kalitesi tescillenmiş uzman kadrosuyla sizi bu yazın en eğlenceli yatırımını yapmaya davet ediyoruz.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kick Boks Şampiyonundan Başkan Çalık’a ZiyaretÖnceki Haber

Kick Boks Şampiyonundan Başkan Çalık’a Z...

Yılmaz: “İşçilerin parası ne zaman ödenecek?”Sonraki Haber

Yılmaz: “İşçilerin parası ne zaman ödene...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar