Aydoğan: ''Sizlere Alın Terimi Vaat Ediyorum''

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aydoğan: ''Sizlere Alın Terimi Vaat Ediyorum''
Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkan Adayı Ahmet Aydoğan yazılı bir basın açıklaması yaparak vaatleri ile ilgili bilgiler verdi.

Aydoğan ''Mevla'm bizlere bu görevi nasip ederse kardeşçe, adil, eşit ve tarafsız bir yönetim sergileyerek sadece odamızı güzelleştirmekle, şeffaflaştırmakla kalmayıp ilçemizin marka bir şehir olmasında bizler de üzerimize düşen görevi layıkıyla ve fazlasıyla yapacağız.''

 

Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkan Adayı Ahmet Aydoğan yazılı bir basın açıklaması yaparak vaatleri ile ilgili bilgiler verdi. İlçemiz halkı ve şoför esnafı için bir gönül seferberliği hareketini de başlatacaklarını belirten Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkan Adayı Ahmet Aydoğan açıklamasında şunları söyledi; ''Ömrüm boyunca bir ferdi olmaktan gurur duyduğum Serik Şoförler Odası'na üye değerli meslektaşlarımın ve halkımızın teveccühleri, şahsıma olan güvenleri ve yoğun talepleri karşısında duyarsız kalamayıp, İlçemiz Şoför Esnaflarının mevcut sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamak, Halkımızın memnuniyetlerini artırmak amacıyla 'Bismillah' diyerek Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası (Serik Şoförler Odası) Başkanlığı'na sizler için, sizler adına aday olduğumu daha önce açıklamıştım. Sağ olsunlar, Üyelerimiz ve Halkımızın yoğun teveccühleri de aldığımız destekler de her geçen gün artıyor. Şahsıma göstermiş oldukları ilgi ve teveccüh den dolayı meslektaşlarıma ve halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu bağlamda omuzlarımızda her geçen gün artan görev ve sorumluluk bilinciyle seçim çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Değerli hemşerilerim ve meslektaşlarım, sizlere alın terimi vaat ediyorum. Mevla'm bizlere bu görevi nasip ederse kardeşçe, adil, eşit ve tarafsız bir yönetim sergileyerek sadece odamızı güzelleştirmekle, şeffaflaştırmakla kalmayıp ilçemizin marka bir şehir olmasında bizler de üzerimize düşen görevi layıkıyla ve fazlasıyla yapacağız. Odamıza kayıtlı esnaflarımızı seçimden seçime değil, her an hatırlayıp sürekli iletişim ve istişare halinde olacağız. Esnaf arkadaşlarımızın her türlü sorun ve ihtiyaçları zuhur ettiği andan itibaren kendi derdimiz gibi ilgilenip sorunların çözümlenmesi noktasında çözüm bizde ise en kısa zamanda çözecek, bizde değil ise görüşülmesi gereken tüm makamlarla aynı hızla görüşeceğiz, hiçbir üyemizin derdini asla kulak arkası etmeyip ne yapılması gerekiyor ise yapacağız.

 

İnşallah, ilçemiz halkımız ve şoför esnafı arkadaşlarımız için bir gönül seferberliği hareketini de en kısa zamanda başlatacağız. Muhatabımız kim olursa olsun karşılıklı saygı sevgi ve hoşgörü çerçevesinde iletişim kurarak, üyelerimizle, vatandaşlarımızla ve ilçemize gelen misafirlerimizle gönül bağlarımızın, kardeşlik duygularımızın pekiştirilmesiyle Serik Şoförler Odamızın ve İlçemizin isminin en güzel şekilde telaffuz edildiğini görmek en büyük kazancımız olacaktır.

 

Her zaman her ortamda ifade ettiğim ve bundan sonrada açık yüreklilikle ifade edeceğim gibi; bizler sizler için varız. Uykusuz gecelerimiz sizler için, alın terlerimiz sizler için, emeklerimiz hayallerimiz en saf en temiz duygularımız sizler için hepsi sizlere helal olsun. Bu millet için bu vatan için Serik'imiz için ne kadar emek harcasak ne kadar ter döksek ne kadar yorulsak azdır. Bu ülke, bu millet, sizler her şeyin en iyisine en güzeline layıksınız. Bizler de sizlere layık yöneticiler olabilmek için yola çıkmanın gururunu yaşarken, ilgi ve teveccühlerinizle bizleri onurlandırıyorsunuz. Rabbim sizlerden razı olsun.''

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Erdal Çam, Seçime Yunus Çalışkan’la devam dediÖnceki Haber

Erdal Çam, Seçime Yunus Çalışkan’la deva...

Yükselişli Şampiyonlara KutlamaSonraki Haber

Yükselişli Şampiyonlara Kutlama

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar