Başkan Adayı Mecek; CHP Teşkilatını Ziyaret Etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Adayı Mecek; CHP Teşkilatını Ziyaret Etti
Serik’te millet ittifakının destekleyeceği İyi Parti Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek kalabalık bir grupla Serik CHP teşkilatını ziyaret etti.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun görüşmeleri sonucunda Millet İttifakı’yla ilgili karar İşbirliği ve güçbirliği yapmak üzere İYİ Parti ve CHP heyetleri anlaştılar. Anlaşmanın hemen ardından İyi Parti Serik Belediye Başkanı Yusuf Mecek, İyi Parti İlçe Başkanı Kadir Bodur, parti yönetimi ve Yusuf Mecek destekçileri Serik CHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. Kalabalık bir grupla CHP’yi ziyaret eden Yusuf Mecek’i CHP İlçe Başkanı Yusuf Etli, parti yönetimi ve CHP’liler karşıladı. Parti binasının terasına sığmayan kalabalık partilileri selamlayarak ilk konuşmayı yapan CHP İlçe Başkanı Yusuf Etli şunları söyledi; “ Türkiye genelinde ve ilçemizde uygulanacak olan Millet İttifakı ilçemize, Antalya’mıza ve Ülkemize hayırlı olsun. Bilindiği üzere millet ittifakı olarak ilçemizde İyi Parti’yi destekleyeceğiz. İyi Parti’den Serik Belediye Başkanlığına aday gösterilen Sayın Yusuf Mecek’i tebrik ediyorum. ” dedi.

SERİK’TE MECEK, ANTALYA’DA BÖCEK

İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Öncelikle Sayın İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlar hepiniz biliyorsunuz bir seçim sürecine girdik. Her iki partimizde hem İyi Parti hem Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye genelinde belli noktalarda CHP’nin aday çıkardığı yerlerde CHP’nin adayını, İyi Parti’nin aday çıkardığı yerlerde İyi Parti’nin adayını destekleme kararı alındı. Bunlardan biride Antalya Büyükşehir Belediyesinde Sayın Muhittin Böcek’i CHP’den desteklenecektir. Serik ilçemizde de İyi Parti’den Sayın Yusuf Mecek’i destekleme kararı çıkmıştır. Burada biz Cumhuriyet Halk Partisi ile birlikte inşallah bu seçim sürecini birlikte yöneteceğiz. Burada Sayın İlçe Başkanımız ve yönetimi ile birlikte her şeyden önce Siyasi Partilerden ziyade AKP’ye karşı tavır koyacağız. Biz birlik beraberlik içerisinde olarak Serik’te Yusuf Mecek’i Belediye Başkanı yaparsak muhakkak ki Antalya’da da Muhittin Böcek Belediye Başkanı olacaktır. Onun için bizler burada Serik’te Yusuf Mecek Belediye başkan adayımızı desteklerken, aynı zamanda da CHP’den Antalya Büyükşehir adayımızı Sayın Muhittin Böcek’i destekleyeceğiz. Ben buradan CHP’li arkadaşlarıma bir söz veriyorum her yaptığımız çalışmada Serik’te Mecek Antalya’da Böcek diyoruz. Bizlerin birlik ve bütünlük içerisinde olma zorunluluğumuz var arkadaşlar. Öyleyse hep birlikte bunu başaracağımıza inanıyorum hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde dirsek dirseğe yargın yargına Serik’te Ak Parti iktidarına son vereceğiz” dedi.

BELEDİYECİLİK NEYMİŞ NASIL YAPILIRMIŞ BİZ BUNU GÖSTERECEĞİZ

“Değerli ilçe başkanlarım kıymetli arkadaşlar hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” diyen İyi Parti Serik Belediye Başkanı Yusuf Mecek yaptığı konuşmada şunları dile getirdi; “Biliyorsunuz ki seçim sürecine girdik Millet İttifakımız sonuca bağlandı ve birlikte çalışma sonucu çıktı. Millet İttifakında birlikte el ele gönül gönülle kardeşçe birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. İlçe başkanım Sayın Kadir Bodur’un dediği gibi Serik’te Mecek Antalya’da Böcek diyerek seçim kampanyamızı sürdürüyoruz. Çünkü inanıyoruz ki biz birlikte yaparız. Biliyorsunuz ki ben Belek’te Belediye Başkanlığı yaptım. Belek’i ne hale getirdiğimiz nasıl değer kazandırdığımı sizler biliyorsunuz. Size söz veriyorum Belek’e kazandırdığım değerin daha fazlasını Serik’e kazandıracağım Serik’i dünya markası yapacağım. Bunu kimlerle yapacağız Cumhuriyet Halk Partili arkadaşlarımızla dostlarımızla beraber omuz omuza vererek bu düzene birlikte son vereceğiz. Şundan emin olun ki biz İYİ Partili olarak bu işten eminiz bu ilçede sen ben yok biz varız. Bize gönül veren tüm partili arkadaşlarımızla yapacağız. Göreceksiniz ki çok çalışarak bu seçimi alacağız sonrasında hizmet neymiş, belediyecilik neymiş nasıl yapılırmış biz bunu göstereceğiz. Bize oy veren insanları kesinlikle ve kesinlikle mahcup ettirmeyeceğiz. Biz Serik’e hizmet yapmak için geliyoruz. Kavga etmek için değil, ayrıştırmak için değil, Seriklinin hakkını peşkeş çekmek için değil hizmet yaparak dünyanın ilçemizi tanıması için geliyoruz. Sizlerin desteği ile Serik’e İYİ belediyecilik İYİ gelecek çok teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Elektrikçi Esnaflarının Sorunları GörüşüldüÖnceki Haber

Elektrikçi Esnaflarının Sorunları Görüşü...

1.63'lük Onur, 1.70 Olmak İçin Zorlu Ameliyatı Göze AldıSonraki Haber

1.63'lük Onur, 1.70 Olmak İçin Zorlu Ame...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar