Başkan Çalık’ın Eğitime Hizmet Seferberliği

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Çalık’ın Eğitime Hizmet Seferberliği
Serik Belediyesi Serik Kız Teknik ve Meslek Lisesi bahçesinde çevre düzenlemesi yaparak sıcak asfaltla kapladı.

Serik Kız Teknik ve Meslek Lisesinin bahçesine sıcak asfalt dökülmesi için okul yönetimi tarafından tören düzenlendi. Törene Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, okul müdürü, birim amirleri, basın mensupları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

ÇALIK: “EĞİTİM İÇİN ÇAKILACAK HER ÇİVİ, ÜLKEMİZ İÇİN AYDINLIK GELECEK DEMEK”

Geldiğimiz günden bu güne her zaman olduğu gibi bu yılda okullarımıza, öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim- öğretim görebilmeleri için desteğimiz sürüyor.

 

Geçtiğimize eğitim öğretim yılında toplam da 65 okulumuzun çeşitli ihtiyaçlarını giderdik.  Daha önceki dönemlerde de okulumuzun sorunları dile getirilmiş fakat çözüm bulunamamış; hamt olsun halkımıza hizmet etme konusunda ve sorunların çözümü konusunda yaradan yardım ediyor, bizlerde hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. Eğitim için çakılacak her çivi ülkemiz için aydınlık gelecek demek. Çocuklarımız yeter ki okusunlar ve her biri başarılı bireyler olup, vatanımıza ve milletimize hayırlı işler yapsınlar. Bir belediye başkanı olarak tüm öğrencilerimizin sorumluluğunu üzerimde hissediyorum ve bu bilinçle çalışıyorum. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.

 

AYDIN: “ 20 YILDIR YAPILMAYAN YAPILDI”

Okul müdürü Mümine Aydın ise okul bahçesindeki düzenlemeden oldukça memnun olduğunu dile getirerek şunları söyledi; “ 20 Yıldır yapılması için müracaatlarım olmuştu fakat yapılmamıştı. Belediye başkanımızın eğitime verdiği destek herkesin malumu. Başkanımızın Kendisi de eğitimci olunca sağ olsun her isteğimizi karşılıyor.  Başta belediye başkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik Belediyesi’nden Kış HazırlıklarıÖnceki Haber

Serik Belediyesi’nden Kış Hazırlıkları

Akçaalan'da Aşure Etkinliği DüzenlendiSonraki Haber

Akçaalan'da Aşure Etkinliği Düzenlendi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar