Başkan Çalık'tan Antalya'da yaşayan Seriklilere çağrı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Çalık'tan Antalya'da yaşayan Seriklilere çağrı
Serik’te yenilenen Şehit Asker Ramazan Yeşil, Abdulkadir Çelik Parkı’nda istişare toplantısı düzenlendi.

Kahvaltılı toplantıya Şehit yakınları, Kaymakam Haluk Şimşek, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, merkez mahalle muhtarları ve gazeteciler katıldı.

 

Yapılan kahvaltıda Başkan Çalık, Ramazan Yeşil, Abdulkadir Çelik Parkı hakkında bilgiler verdi ve Serik’te yapılacak olan projeler hakkında görüş ve önerileri alırken aynı zamanda Seriklilere bir de çağrıda bulundu.

ÇALIK; ‘‘ŞEHİTLERİMİZİN ADINA YAKIŞIR BİR PARK YAPTIK’’

‘‘Serik’in modern bir şehir görünümüne sahip olabilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Örneği ise bulunduğumuz yer olan Şehit Asker Ramazan Yeşil, Abdulkadir Çelik Parkı’dır. Bu park düzenlenmeden önce ilçemize yakışmayan bir görüntüsü vardı. Halkımızın huzur ve güven içinde yürüyüşünü yapa bileceği yürüyüş yolları, spor aletleri, oturup dinlenen bilecekleri banklar kamelyalar ve en önemlisi de çocukların güven içinde oynaya bilecekleri alanlar oluşturduk. Şehitlerimizin adına yakışır bir park yaptık. İlçemize hayırlı olsun.”

 

“ARTIK SERİK, YAŞANABİLECEK BİR İLÇE HALİNE GELDİ. LÜTFEN GERİ DÖNÜN”

Serikli vatandaşlara bir çağrıda bulunan Başkan Çalık; “Serik artık yaşana bilecek, oturula bilecek bir ilçe haline geldi. Antalya’da oturup Serik’te çalışan vatandaşlarımıza sesleniyorum lütfen ilçenize geri dönün ve burada ikamet edin. Hep birlikte Serik’te yaşayalım ve ilçemize katkı sağlayalım. Bürokratlarımız, iş adamlarımız ve Serikli olup da dışarda oturan tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum; Serik’in değişimine gelin hep birlikte katkı sağlayalım” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik Anadolu’da “21. Yüzyılın Becerileri Ve Meslekleri” SemineriÖnceki Haber

Serik Anadolu’da “21. Yüzyılın Beceriler...

Atatürk’ü Saygı, sevgi, hasret ve minnetle andıkSonraki Haber

Atatürk’ü Saygı, sevgi, hasret ve minnet...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar