Başkan Türel, çalışan gazeteciler gününü kutladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Türel, çalışan gazeteciler gününü kutladı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolaysıyla bir mesaj yayınlayarak gazeteciler gününü kutladı.

Kendisi de gazeteci olan Menderes Türel, Türkiye'nin Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi tek Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kutlama mesajında mesajında şu ifadelere yer verdi; ''Değerli basın çalışanları, Sevgili meslektaşlarım, Gazeteciliğin evrensel ilkeleri çerçevesinde vatan ve milleti için ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışıyla çalışan basın mensuplarımızın, meslektaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Demokrasimizin olmazsa olmazı basınımızın cefakar çalışanlarının, ne zor şartlar altında vazifelerini yerine getirdiğini; Türkiye'nin Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi tek Büyükşehir Belediye Başkanı olarak en iyi bilen kişilerden biriyim. Bu nedenle, Antalya için yerine getirdiğim bu görevimin yanı sıra asıl mesleğim olan gazetecilik, benim için her zaman büyük bir gurur ve onur kaynağı olmuştur. Muhabirlik, köşe yazarlığı, gazete yöneticiliği, gazete sahipliği yapmış; basın sektörünün tam içinden gelen bir meslektaşınız olarak, bugünün anlamını ve güzelliğini ben de yaşıyorum. Kıymetli meslektaşlarım'... Halkın tarafsız ve doğru haber almasını sağlamak gibi çok önemli ve şerefli bir görevi ifa ediyorsunuz. Mesleğin tüm meşakkatlerini göğüsleyerek, kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Demokrasimizin ve toplumumuzun güçlenmesi için sorumlu gazetecilik anlayışıyla, gecesini gündüzüne katan, meslek ilkelerine ve haysiyetine her zaman dikkat etmiş değerli gazetecilerimize ne kadar teşekkür etsek az.

 

 Bu vesileyle meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en güzel dileklerimle kutluyor, başta haberciler olmak üzere muhabir, yazar, sayfa editörü, yayın yönetmeni, mesleğin tüm alanlarında fedakarca çalışan tüm gazeteci arkadaşlarıma sağlık, huzur, başarı temenni ediyorum.''

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Diler'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü MesajıÖnceki Haber

Diler'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gü...

Necmettin Çalık, çalışan gazeteciler gününü kutladıSonraki Haber

Necmettin Çalık, çalışan gazeteciler gün...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar