Böcek: “Ant Olsun Antalya’ya Çok Çalışacağız”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Böcek: “Ant Olsun Antalya’ya Çok Çalışacağız”
Böcek; “Ant olsun Antalya’ya çok çalışacağız, Ant olsun Antalya’ya birlikte başaracağız, Ant olsun Antalya’ya Antalyalıya biz kazandıracağız. Sözüm söz Muhittin Böcek sözü. Ben sen yok biz varız, biz birlikte yaparız.”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in projelerini açıkladı. Millet İttifakı CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek'in proje tanıtım toplantısına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki toplantıya, CHP Genel Başkan yardımcıları, Antalya milletvekilleri, CHP'li belediye başkanları ile Millet İttifakı'nın diğer ortağı İYİ Partili belediye başkan adayları katıldı. Partililerin doldurduğu salonda konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, dünyanın en güzel kentlerinden biri olan Antalya'da olduklarını söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasında özetle şunları belirtti; “İzmir Büyükşehir Belediyesi çok güzel projeler yaptı İzmir’de tarım her yıl en az yüzde 7.5 büyüdü. Aynı şeyi Antalya’da yapacağız. İzmir Büyükşehir Belediyemiz kapılara süt bırakıyor. Süt ihtiyacı olan çocuk kazanıyor. Allah’ın izniyle Antalya’da da yapacağız. Bizim amacımız herkesin kazandığı ve mutluluk içinde yaşadığı bir Türkiye’yi inşa etmek istiyoruz. Antalya Antalya’dan yönetilmelidir. Bu seçimler bizim demokrasi tarihimiz açısından bir milat olacak.  Bizler engin Anadolu kültürünün bir parçası olarak siyasetimizi de bu yönde ilerleteceğiz. Biz Antalya'da yeni bir sayfa açılmasını istiyoruz. Onun için her yerde ve her koşulda Muhittin Böcek diyoruz.”

Böcek; “Sözüm Söz; Muhittin Böcek Sözü”

Toplantıda projelerini açıklayan Millet İttifakı CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek; “Hizmette eşitlik ilkesi temelinde geliştirdiğimiz, 7’den 77’ye Antalya’da yaşayan her insanımıza hizmet edecek, Antalya'nın ve Antalyalının dertlerini çözecek projelerimizi açıkladık.” dedi. Böcek konuşmasında şunları ifade etti; “Projelerimizle gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, kadınlarımızın yüzünün güldüğü, vatandaşlarımızın daha mutlu ve huzurlu olduğu, herkesin kazandığı ekonomik refahının artığı Antalya’yı hep birlikte inşa edeceğiz. Konyaaltılı hemşerilerim bana 20 yıl boyunca güvendi çok şükür bu güveni hiç sarsmadım. Önümüzde seçimlere 36 gün kaldı. Sokak sokak, cadde cadde, ev ev çalışarak Antalya’da ulaşmadık yer bırakmayacağız. Antalya sevdamızı, Antalya’ya dair hayallerimizi halkımıza anlatacağız ve onların taleplerini isteklerini sorunlarını dinleyeceğiz. Bu güzel şehre ve onun inşalarına hizmet etmek için ekibimle birlikte çeyrek asırlık tecrübemizle beraber göreve hazırız. Ant olsun Antalya’ya çok çalışacağız, Ant olsun Antalya’ya birlikte başaracağız, Ant olsun Antalya’ya Antalyalıya biz kazandıracağız. Sözüm söz Muhittin Böcek sözü. Ben sen yok biz varız, biz birlikte yaparız.”

Haber: Osman Türkç

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik'in Yıldız Kızları Antalya Şampiyonu OldularÖnceki Haber

Serik'in Yıldız Kızları Antalya Şampiyon...

Çoban : "İnsanlık Ayağa Kalkmalıdır"Sonraki Haber

Çoban : "İnsanlık Ayağa Kalkmalıdır"

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar