Çalık, “İlçemizi birlikte kalkındırmaya devam edeceğiz”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çalık, “İlçemizi birlikte kalkındırmaya devam edeceğiz”
Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, göreve geldiği andan itibaren düzenli hale getirdiği mahalle, esnaf ve hasta ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor.

Göreve geldiği ilk gün “Hizmet için vatandaş bize gelmeyecek. Biz vatandaşın ayağına götüreceğiz” diyerek sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden birini sergileyen Başkan Çalık, Belediyedeki Makam kapısını saat gözetmeksizin her vatandaşa açarken, mesai dışında tüm mahalleleri gezerek, vatandaşların istek ve sorunlarını da yerinde dinlemeye devam ediyor. Göreve geldiği ilk günden itibaren vatandaşlardan büyük” ilgi gören Başkan Çalık 4 yılda gerek makamında ağırladığı binlerce kişiyle, gerek yaptığı ziyaretlerle halkın takdirini toplamaya devam ediyor.

 

ÇALIK; “HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GÖTÜRÜYORUZ”

2014 Mart ayından itibaren yeni kararnameyle tüm belde belediyelerinin tek bir belediye çatısı altında toplandığı dönemin ilk belediye başkanı olan Çalık, Dünya’da turizm ve tarımda önemli bir yere sahip olan Serik’te yaptığı ziyaretlerle vatandaşların mutluluğunu ve üzüntüsünü paylaşmaya devam ediyor.  Sosyal belediyeciliğin vatandaşla buluşmanın en güzel örneklerini veren Başkan Çalık;  “Vatandaş her türlü sıkıntısını mutlaka başkana iletmenin ve bizzat başkan tarafından çözüm bulmasını ister. Sorunlarını iletmenin ötesinde Başkanı görmek, hasret gidermek, hal hatır sormak ister. Bizlerde bu anlayışla hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz” dedi.

 

İLÇEMİZİ BİRLİKTE KALKINDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaş odaklı yöneticilik anlayışı ile işbaşına geldiğini söyleyen Çalık; “Belediye vatandaşın evi gibidir. Bu zaman kadar halkımızla birbirimizi severek, anlayarak ve konuşarak sorunların üstesinden birlikte geldik. İnşallah bundan sonrada gelmeye de devam edeceğiz.  Halkımızın görüş ve önerileri ile ilçemizi kalkındırmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar gösterilen ilgi, beni ve tüm çalışma arkadaşlarımı hem memnun ediyor, hem de vatandaşımıza hizmet etme azmimizi daha da arttırıyor” dedi. Haber: Serik Belediyesi Basın Bürosu


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sonbahar da Dikkat Edilmesi GerekenlerÖnceki Haber

Sonbahar da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Serik Belediyesi, Kurduğu Oyun Parkları İle Çocukları SevindiriyorSonraki Haber

Serik Belediyesi, Kurduğu Oyun Parkları...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar