Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Düzenlendi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Düzenlendi
​2017 Serik Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Cenap Düzgün Eğitim Kurumlarında Düzenlendi

Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, TSF Serik İlçe Temsilciliği işbirliği ile Amatör Spor Haftasında 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde 5 kategoride düzenlenen 113 sporcunun katıldığı 2017 Serik Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası zorlu mücadelelere sahne oldu. 14 Ekim Cumartesi Günü Saygı Duruşu İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başlayan turnuvanın açılış törenine Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt ÖZEN, Cenap Düzgün Başarı Temel Lisesi yöneticileri, Sporcular ve veliler katıldılar.

Toplam 7 Tur Süren Turnuvada Satranç Federasyonu Serik İlçe Temsilcisi ve Ulusal Hakem Serkan Çakır başhakem olarak görev yaparken, Volkan Dereli Başhakem Yardımcısı, Yasin Zengin ve Arif Ekici ise hakem olarak görev yapmışlardır. Kategorilerinde ilk beş dereceye giren sporculara, en iyi derece yapan üç bayan sporcuya ödülleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Amatör Spor Haftası Katılım Belgeleri turnuva sonunda yapılan törenle verildi. Ödül Töreninde Konuşma yapan Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt ÖZEN; “14-15 Ekim 2017 tarihlerinde Amatör Spor Haftası Münasebeti ile düzenlenen 2017 Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasına katılan sporcu ve aileleri ile Satranç Camiasına ve tüm spor branşlarına her zaman destek veren Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan ÇALIK’a, TSF Serik İlçe Temsilciliğine, Turnuvaya ev sahipliği yapan Cenap Düzgün Eğitim Kurumları yöneticilerine teşekkür ederek turnuvayı tamamlayan sporcuları ve ailelerini tebrik etti.”

Ödül töreninde: Dereceye giren sporcuların madalyalarını, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından verilen Amatör Spor Haftası Etkinliği Katılım Belgelerini, 7-8 Yaş Kategorisinde Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt ÖZEN, 9-10 ve 11-12 Yaş Kategorisinde Cenap Düzgün Başarı Temel Lisesi Kurucuları Osman KARACA, Fatih KARACA,  diğer kategorilerde ise Sektör Hakemleri vermişlerdir. Tören Tüm sporcuların katıldığı aile fotoğrafı çekimi ile tamamlandı.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Türkçe öğretmeni Mesut Keleş’in yeni kitabı “VAR” çıktıÖnceki Haber

Türkçe öğretmeni Mesut Keleş’in yeni kit...

Serik, Konya Ereğli maçında 3 puanı kazandıSonraki Haber

Serik, Konya Ereğli maçında 3 puanı kaza...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar