Demiroğlu; Ak Parti İlçe Başkanının açıklamaları Kabak tadı vermeye başladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Demiroğlu; Ak Parti İlçe Başkanının açıklamaları Kabak tadı vermeye başladı
Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanı Osman Demiroğlu Ak Parti Serik İlçe Başkanını hedef alarak “YÜCE KAMUOYUNA” başlığı ile yazılı olarak gönderdiği basın açıklamasında ilginç ifadeler kullanarak eleştiri bombardımanına tuttu. Demiroğlu yazılı basın açıklamasında Ak Parti yerine AKP, Cumhurbaşkanı yerine CB gibi ifadelerde bulundu.

Osman Demiroğlu’nun açıklaması şu şekilde;

 

YÜCE KAMUOYUNA

 

Sevgili hemşehrilerim AKP Serik ilçe başkanının; yerli yersiz, denli densiz basın açıklamaları kabak tadı vermeye devam ediyor...

 

Genel başkanları AK-Saray' da hapşırsa bunlar burada grip oluyor.

Suçluluk psikolojileri için için bunları yiyip bitiriyor belli ki...Çünkü; ağırdır ihanetin suçu. İhanetin tarafları AKP, kadim ve stratejik ortakları FETÖ! 2002’den 2013'e kadar FETÖ ve AKP olarak, stratejik ortaklıkta ve menzil yolculuğunda beraber yürümediniz mi siz? Yürüdünüz. Yağan yağmurda beraber ıslanıp, beraber kurumadınız mı aynı güneşte? Güneş küstürdünüz siz be! Aynı karanlığın yolcusu değil miydiniz siz? AKP genel başkanı ve CB sayın R. Erdoğan' ın kendi ifadesine göre: "Aynı menzilin yolcularıyız" diyen siz değil misiniz? Sizdiniz. Dünden bugüne, hiçbir genel başkanımızın FETÖ ile fotoğrafı yoktur. Onu öven sözü de yoktur. Beş Antalya milletvekilimizden hiç birisinin FETÖ ile fotoğrafı yoktur.

Eski ABŞ belediye başkanı ve şimdi milletvekilimiz olan, Sayın Mustafa Akaydın'ın 15 Temmuz Fetöcü darbenin iç yüzüyle ilgili ifadesi, gerçeğin ta kendisi değil mi? Yandaş medyanız Akaydın Hoca ile ilgili fotoğraf servis edip duruyor. O fotoğrafta M. Akaydın, o günlerde sizin de hala kanka olduğunuz yasal bir derneğin yemeğinde. Peki, o fotoğraf karesinde başka kimler var merak ettiniz mi?

 

Söyleyelim: Antalya eski AKP il başkanı ve şimdiki milletvekiliniz Mustafa Köse ve şimdiki il başkanınız, Rıza Sümer gururla yemek masasında yerlerini almışlar. Ha bu arada mevcut milletvekillerinizden Hüseyin Samani 'nin kızı KHK ile FETÖCÜ suçlamasıyla memuriyetten ihraç edilmedi mi? Edildi. Sizin mevcut Serik ilçe yönetiminizden bile FETÖCÜ' lükle tutuklamalar olmadı mı? Oldu. Serik' te bir tek CHP' li Fetöcü yoktur. Bu da bizim onurumuzdur bay başkan! Eski ilçe başkanlarınızdan birisi, güzide Serik’imizi yöneten (yönetemeyen!)  Belediye başkanınıza basın yoluyla, günlerce FETÖCÜ suçlaması yapmadı mı? Yaptı.

 

Devletin tüm kurumlarına sistemli ve örgütlüce bu FETÖCÜ TETÖRİSTLERİ siz yerleştirmediniz mi? Yerleştirdiniz. Peki kime karşı? Laik demokratik Atatürkçü Türkiye Cumhuriyeti' ne karşı değil mi? Elbette.  Bazı kurumlardan, hani TC ibaresini kaldırmıştınız ya, unuttunuz mu? Biz unumayız ve ulusumuza da unutturmayacağız. Ha bu arada, CB ve AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanlığından, Cumhuriyeti kaldırdı gördünüz mü? Biz gördük. Kör olmayan görür çünkü. Sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu' nu Alman Focus Dergisinde Türkiye' yi şikâyet edip kötüledi demişsiniz. Adı geçen dergi tekzip yaptı. Yani söylediğiniz koca bir yalan. Ama geçmişte sizin iki Cumhurbaşkanı'nız Türkiye' yi insan hakları ihlali yapıyor diye Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi' ne şikâyet etmişti. (A.Gül  ve R.T. Erdoğan). Hem de iktidardayken yaptı bu şikâyeti başlarınız. Tapu gibi duruyor bu dava belgeleri mahkemede.

 

Bir şey daha ifade etmemizde çık fayda var.

Türk ordusuna kumpası FETÖ tek başına mı kurmuştu? Hayır!

' Ergenekon' diye diye konmadığınız yer kaldı mı? Kalmadı.

Ergenekon davasının firari FETÖCÜ savcısı Zekeriya Öz' ün altına, zırhlı mersedesi genel başkanınız vermedi mi? Verdi. AKP unutur, CHP unutmaz! Ve unutturmaz.

Genel başkanınız: “Ben bu davanın savcısıyım" demedi mi? Dedi. Arşiv de unutmaz!

 

 

Türk ulusu, ordusuyla milletiyle ele ele 15 Temmuz FETÖCÜ emperyal darbeyi bartaraf etti.

Fetö devletin ve toplumun içine özellikle yerleştirilmiş ahtapot kollu, karmaşık bir urdu. Kriptolar dışındakiler temizleniyorlar! Şimdi sıra, o ahtapotu oraya yerleştiren AKP' ye geliyor. AKP ‘yi de milletle; el ele biz temizleyeceğiz! Fetö ana urdu, AKP ise yavru ur!

Anasına bak kızını al demiş atalarımız! Ha bu arada, Serik Belediyesi' nide, 2019' da CHP' li bir halkçı çocuğu nasıl olsa kazanacak! Ve ilk icraat olarak; doğal, organik bir sabun fabrikamızı kurup, tüm kirlerinizi ve urlarınızı orda kırklayacağız. O kadar çok kirletiniz ki doğal ve sosyal çevreyi, sabun ve deterjan yetmez! Üreteceğiz başka yolu yok!

Hakça #adaletli günlere.

 

Temiz Serik! Temiz yönetim!

Saygılarımızla...

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dini Bilgiler Yarışmasında İl Birincisi Serik’ten çıktıÖnceki Haber

Dini Bilgiler Yarışmasında İl Birincisi...

Bulut, Serik’e Uluslararası bilimsel katkı sağladıSonraki Haber

Bulut, Serik’e Uluslararası bilimsel kat...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar