Eğitimin Modern Adresi TUĞRA KOLEJİ Açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Eğitimin Modern Adresi TUĞRA KOLEJİ Açıldı
2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Serikli öğrencileri deneyimli kadrosuyla eğitim vermeyi amaçlayan Özel Serik Tuğra İlkokul ve Ortaokul Koleji hizmete açıldı.

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı için öğrenci kayıtları alımına başlandı.  Maksimum 20 öğrenci kapasiteli 4 ilkokul derslik, 8 Ortaokul derslikten oluşan modern sınıflarda eğitim vermeyi amaçlayan Tuğra Koleji, bunun yanında Bilişim Teknoloji sınıfı, Görsel Sanatlar ve müzik odası ve Fen bilimleri laboratuarı ile öğrencilerin uygulayarak ve yaşayarak öğrenebileceği ortam sağlıyor. Tüm sınıflarda normal tahta ve akıllı tahtanın yanı sıra ilkokul sınıflarında kara tahta ile modern ve klasik eğitim harmanlanarak eğitim olanağı düşünülmüş.

Tuğra Eğitim Kurumları Tek kattan oluşarak öğrencilerin güvenlik emniyeti yanı sıra efor ve enerjilerini korumasın da fayda sağlanması amaçlanarak titizlikle inşa edilmiş. Geniş ve havadar bahçesi ile öğrencilerin rahat etmesi düşünülen Tuğra Eğitim Kurumları Serik’te eğitim ve öğretimin çıtasını yükseltmeyi hedefleyen TEK kurum olmayı amaçlayarak inşa eden Kurucu Müdürü Mustafa Acar şunları dile getirdi; “ 2015 yılında Tuğra Etüt Eğitim Merkezi olarak başladığımız eğitim öğretim yolculuğumuza Tuğra Eğitim Kurumları İlkokul  ve Ortaokul Koleji olarak 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında daha tecrübeli daha dinamik daha etkin bir şekilde devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Serik’e getirmiş olduğumuz eğitim disiplinini kaldığı yerden kendimizi yenileyerek devam ettirmeyi amaçlıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitiminin temel ilkeleri konusunda öncelik sahibi olan “genellik ve eşitlik ilkesi”  doğrultusunda kurumumuz, ayrım yapmaksızın herkese eşit ve seviyeli bir şekilde açıktır.

Kurumumuzu eğitim, sosyal, kültürel, bilimsel, kalkınma hedeflerine uygun olarak istihdam ilişkileri dikkate alınarak mesleki ve teknik eğitime ağırlık verilecek şekilde günü kurtaran eğitim anlayışıyla değil hayatı kurtaran eğitim anlayışımızla uzun vadeli bir plan dahilinde hazırladık. Bu doğrultuda yetkin, tecrübeli, donanımlı ve her biri alanında uzman güçlü ve dinamik kadromuzla kendimizden eminiz.

Öğrencilerimizin genel ve mesleki eğitimlerinin yaşam boyu devam edeceği bilinciyle eğitimde süreklilik anlayışını esas almaktayız. Milli Eğitim hizmeti “bireyin ve toplumun ihtiyaçlarına göre düzenlenir” ilkesiyle yelpazemizi geniş tutarak öz disiplin anlayışımızla öğrencilerimizi zirveye ulaştırmak amacıyla siz değerli Serik halkına eğitim hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Yine bununla birlikte okul – aile işbirliği ilkesine dayanarak velilerimize eğitimin amaçlarının gerçekleştirilmesine katkıda bulunulacak istişareler yapacağımızı ayrıca belirtmek ister, bu sayede veli – öğrenci – öğretmen işbirliği ile geleceğe yön veren başarıyı tutkuyla isteyen. Türk Milli Eğitim sistemine yakışır model bir okul olacağız” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Lizay Altın KüpelerÖnceki Haber

Lizay Altın Küpeler

Öldürülen taksici için aranan 5 şüpheli şahıs yakalandıSonraki Haber

Öldürülen taksici için aranan 5 şüpheli...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar