Ergüven Yılmaz: “Serik Kısır Siyasi Çekişmelerinden Arınmalı”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ergüven Yılmaz: “Serik Kısır Siyasi Çekişmelerinden Arınmalı”
İyi Parti’den Serik Belediye Başkanlığına aday adayı İyi Parti Serik Belediye Meclis Üyesi Ergüven Yılmaz, gazeteciler ile bir araya gelerek, basın açıklaması yaptı. 

İYİ Parti Serik Belediye Başkan Aday Adayı

Ergüven Yılmaz, İşler Caddesi’nde bulunan Native Graund Café’de gazetecilere yaptığı açıklamasına, yerel basının toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ederek başladı.

 

Yılmaz’ın yaptığı basın açıklaması şu şekilde; “Değerli Basın Mensupları hoşgeldiniz der, toplantımıza katılımınız için hepinize teşekkür ederim.

İki dönem Çandır Belediye Başkanlığı yaptıktan sonra, Antalya Büyükşehir ve Serik Belediye Meclis Üyesi oldum. Biliyorsunuz; yeni oluşumla birlikte İyi Parti saflarına geçtim. Geçtiğimiz günlerde de partimden Serik Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Bu aldığım karar, inşallah Serik’imize hayırlı olur.

 

Arkadaşlar; bu süreçte, partimin Serik Belediye Başkan Adaylığı için çalışmalarımı, yapıcı bir şekilde sürdürüyorum. Vatandaşlarımızla, İlçe ve İl Teşkilatlarımızla, Genel Merkezimizle görüşmelerim devam ediyor. Sonuç itibariyle teşkilatımızın; en sağlıklı ve en doğru kararı vereceğine inanıyorum.   

 

Öncelikle amacım; Serik’te huzurlu ve güven ortamına dayalı seçim atmosferine katkı sağlamaktır. Çünkü Serik; siyasi çekişmelerden öteden beri çok çekti. Hangi partiden, kim nerden aday olursa olsun, karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde olalım. Tek amacımızın; Serik’imize hizmet olduğunu unutmayalım. Çünkü; doğup büyüdüğümüz, çocuklarımıza emanet bırakabileceğimiz bir ilçemiz var. Başka Serik yok. Artık; Serik’imizi, kısır siyasi çekişmelerden arındırıp, ‘Serik için, ne yapabiliriz’ düşüncesiyle hareket etmemiz lazım.

 

Bugün, ilçemizde ciddi bir trafik sorunu var. Esnafımız turizmden ne kadar faydalanabiliyor. Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde ne değişti? İçme suyu, tapu meselesi ne oldu? Yoksa seçim malzemesi olarak, hep kalacak mı? Evet! Sporda bir başarı var, ama Serik gençliği, tribünde olduğu kadar, sahanın içerisinde ne kadar var?

 

Sonuç olarak; teşkilatımız beni Serik için aday gösterdiği takdirde tekrar sizlerle bir araya gelip, inşallah Serik’imize ve halkımıza yapacağımız katkılar hakkında daha geniş, daha detaylı bilgileri paylaşırız.

 

Tekrardan hepinize katılımınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim” dedi.

 

İyi Parti aday adayı Yılmaz kahvaltılı basın açıklamasının ardından gazeteciler ile Serik üzerine fikir alışverişi yaptı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik'te Yağmur Olumsuzluk YaratmadıÖnceki Haber

Serik'te Yağmur Olumsuzluk Yaratmadı

CHP'nin Antalya Adayı Muhittin BöcekSonraki Haber

CHP'nin Antalya Adayı Muhittin Böcek

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar