Esnaf Derneği Başkanları; Başkan'ın çalışmalarını takdir ediyoruz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Esnaf Derneği Başkanları; Başkan'ın çalışmalarını takdir ediyoruz
Belek Muhtarı Memiş AKSU, Belek Esnaf Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adına Başkan Yaşar AKSU, Kadriye Genç İşadamları Derneği adına Başkan Aydın ZEYBEK yaptıkları yazılı basın açıklaması ile Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık’a teşekkür ettiler.

Yapılan yazılı basın açıklaması şu şekilde; “Son zamanlarda bölgemizde çeşitli çıkarları için ne bölgeyi ne insanlarımıza hiçbir faydası olmayan söz ve fiillerin içinde, çok küçük türedi bir grubun faaliyetleri dikkat çekmektedir. Bu çerçevede kendini Belek ve Kadriye'de esnaf olarak tanıtan, halkı kışkırtmaya çalışan birkaç kişi belediye başkanımızın görev ve yetkileri içinde olmayan, merkezi hükümetle ve merkez politikalarıyla ilgili bir takım hususları dile getirip bölge esnafı ve halkı için gece gündüz çalışan Belediye Başkanımız Sn.Prof.Dr.Ramazan ÇALIK'ın yapacağı hizmetlere engel olunmaya çalışılmaktadır.Bu tavırlar bölgemizde birlik beraberlik ortamımıza zarar vermektedir.

 

Bizler Belek ve Kadriye esnafları olarak başkanımızın çalışmalarını yakinen takip etmekte, takdir etmekte ve desteklemekteyiz. Ülkemizde ve çevre bölgemizde savaşlar ve olumsuz gelişmeler nedeniyle, bölgemizde özellikle turizm ve tarım alanında bazı sıkıntılar yaşanmış ve yaşanmaktadır. Bu sıkıntılar doğal olarak bölge esnafına olumsuz olarak yansımaktadır. Başkanımız bu duruma seyirci kalmamış, 2 yılı geçkin bir süredir alternatif turizm alanları yaratmak için uluslararası turizm ve tarım kongreleri düzenlemiştir ve her alanda bölge halkını ve esnaflarını rahatlatmak adına merkezi hükümetlerin sorumluluğu altındaki sorunları sahiplenerek taşın altına elini koymuştur. Yine turistlerin otellerden çıkarak Belek ve Kadriye bölgelerine taşınması için de her şeyi yapmış, gece gündüz çalışmış ve çalışmaktadır. Her an her saat kendisine ulaştığımız dertlerimize ortak olan, çözüm için gecesini gündüzüne katan, bu yolda gerekirse risk alan, her daim halkının, esnafının, insanın yanında bir başkana yapılan her türlü haksız eleştiriyi halka yapılmış bir haksızlık olarak kabul ediyoruz.

 

Yukarıda arz ve izah ettiğimiz nedenlerin yanında çalışkan başkanımıza, minnet ve teşekkürümüzü ifade etmeyi bir borç biliyoruz. Haksız fiiller içinde olan azınlığı insafa davet ediyoruz.Belek Muhtarı Memiş AKSU, Belek Esnaf Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adına Başkan Yaşar AKSU, Kadriye Genç İşadamları Derneği adına Başkan Aydın ZEYBEK olarak kamuoyuna saygı ile duyururuz” dediler.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Motosiklet Yarışlarından 2 kupa Serik’teÖnceki Haber

Motosiklet Yarışlarından 2 kupa Serik’te

 Sgk Yapılandırma Ödemelerinde 31 Mayıs Son GünSonraki Haber

Sgk Yapılandırma Ödemelerinde 31 Mayıs...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar