Eylem Yapan Taksiciler Kazandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Eylem Yapan Taksiciler Kazandı
Kadriye ve Belekli taksicilerin 3 gün süren eylemlerinden sonra kazanan taksiciler oldu. 3 otelin Rent A Car sözleşmesi fes edildi.

Kadriye ve Belekli taksicilerin 3 gün süren eylemlerinden sonra kazanan taksiciler oldu. 3 otelin Rent A Car sözleşmesi fes edildi.

 

Kadriye Taksiciler Kooperatifi Başkanı Abdullah Kocabıyık’ın başta olmak üzere 3 gündür devam eden taksicilerin, rent a carcılarla olan sorunları ile gilgili Belediye Başkanı Ramazan Çalık’ın devreye girdi. Başkan Çalık, pazartesi günü taksicilerle yaptığı toplantı sonrası 3 otelin ret a car sözleşmelerini fes etmesinin ardından, taksicilerin eylemi sona erdi.

 

Kadriyeli taksiciler, 2 gündür sürdürdükleri eylemlerine pazartesi günü de devam ettiler. Kadriyeli taksicilerin eylemlerine, pazartesi günü Belekli taksicilerde destek verdi.

 

Kooperatif Başkanı Abdullah Kocabıyık, “Bu otelin rent a carı, bu otelden gidene kadar eylemimize devam edeceğiz” dedi. Daha sonra Belediye Başkanı Ramazan Çalık, eylem yapan taksicilerin yanına gelerek dertlerini dinledi. Çalık, “Kavgayla, gürültüyle bir şey olmaz. Burası dünya turizminin başkenti. Rent a carcı, rent a carcılığını yapacak, taksici taksiciliğini yapacak” dedi. Başkan Çalık ve beraberindeki heyet, otel yönetimiyle görüşmelerinin ardından otelin rent a carının sözleşmesi fes edildi. Taksici esnafı Başkan Çalık’a ve heyete teşekkür ettiler. Ardından iki otele daha giderek otel yöneticileriyle görüşmelerinin ardından iki otelinde ret a car sözleşmelerini fes edildi. Taksiciler başkanın kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Taksicilerin Belek ve Kadriye’deki eylemlerine Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Şoförler Odası Başkanı Sedat Karagöz, Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kooperatif Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Sanatkarlar Kredi Kefalit Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın, BBP İlçe Başkanı Halil Güzel, Belek Taksiciler Başkanı Ahmet Karakoyun destek oldular.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çeşme'le ilgili bir kişi gözaltına alındıÖnceki Haber

Çeşme'le ilgili bir kişi gözaltına alınd...

Hasan Güçlü’ de aşure günüSonraki Haber

Hasan Güçlü’ de aşure günü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar