Gençler, Hz. Muhammed (S.a.v) İzinde Yürüyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gençler, Hz. Muhammed (S.a.v) İzinde Yürüyor
Serik İnsan ve Medeniyet Hareketi'ne bağlı Genç Hareket tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Gençler Hz. Muhammed’in İzinde Yürüyor" doğa yürüyüşü bu yıl Serik GHSİM ile birlikte düzenlendi.

Yürüyüş Akbaş Gökçeler Mevkiinde 100 kız öğrencinin katılımı ile yaklaşık olarak üç saat sürdü. Yürüyüş sonrası Serik İMH başkanı Abdurrahman Merdün; “Bu yıl yürüyüşümüzü kız öğrencilere yönelik olarak yaptıklarını ve 100 civarı bir öğrencinin katıldığını belirterek, Serik İMH ve Genç Hareket olarak Serik’te gençlerimize yönelik eğitim, sosyal ve kültürel, sportif vb. faaliyetler yaparak gençlerin değerlerine bağlı vatanını ve milletini seven ve nitelikli bir ahlaki gelişime sahip bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak istiyoruz bu bağlamda da faaliyetlerimiz devam ediyor. Dernek olarak temel prensiplerimizden biri olan her türlü hayra paydaş olma ilkesi çerçevesinde bu yıl bazı faaliyetlerimizi Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte yapıyoruz. Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne ve diğer hayırseverlere katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Programda konuşma yapan Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen şunları söyledi: "Değerli gençlerimiz İlçemizde bu tür sosyal, kültürel, sportif faaliyetleri imkanlar ölçüsünde sizlerle daha fazla yapmayı hedefliyoruz. Sizlere buradan Gençlik ve Spor Bakanlığımızca ücretsiz olarak düzenlenen Gençlik Kamplarımızın başvurularının 1 Mayıs 2017 tarihinde başladığını hatırlatmak isterim. Gençlik Kamplarımız Mavi ve Yeşil diye ayrılmaktadır. Mavi olanlar Deniz, Sahil kampı, Yeşil olanlar Doğa kamplarıdır. Kamplara başvuru Gençlik ve Spor Bakanlığımızca belirlenen kriterler ve yaş gruplarına göre alınmaktadır. Başvuru şartları ve online başvuru için www.gsb.gov.tr adresine girilmesi gerekmektedir. İlçemizde ki gençlerimizin de Gençlik Kamplarından faydalanmaları için başvuru yapmaya davet ediyoruz” dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Uluslararası Derece Kazandıran Sporculara Vefa PlaketiÖnceki Haber

Uluslararası Derece Kazandıran Sporcular...

Efehan'ın Muhteşem Sünnet DüğünüSonraki Haber

Efehan'ın Muhteşem Sünnet Düğünü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar