Habalı: ''Zafer, Gönül İttifakının Olacaktır''

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Habalı: ''Zafer, Gönül İttifakının Olacaktır''
Habalı; ''Bugün burada tarihi bir gün yaşıyoruz. Zafer 'Serik sevdamız' diyen gönül ittifakının olacaktır.''

DSP Serik Belediye Başkan Adayı Mehmet Habalı Çınaraltı Meydanı'nda yaptığı miting ile vatandaşlara seslendi. Serik Gönül İttifakı sloganı ile yola çıkan DSP Serik Belediye Başkan Adayı Mehmet Habalı'nın mitinginde ilk olarak tek tek belediye meclis üyesi adayları platforma davet edildi. Daha sonra ise Serik İlçe Başkanı Yusuf Öztürk sahneye davet edildi. Son olarak ise Serik Belediye Başkan Adayı Mehmet Habalı, eşi ve kızları ile birlikte sahneye geldi. Habalı meydanı dolduran vatandaşları selamlayarak katılımları için teşekkür etti.

Meydanı tamamen dolduran vatandaşlara hitap eden DSP Serik Belediye Başkan Adayı Mehmet Habalı konuşmasında şunları söyledi; ''Bugün burada tarihi bir gün yaşıyoruz. Bu buluşma 31 Mart günü ilçe halkının tarih yazacağı bir gündür. Serik'te yaşayan 124 bin 335 insanımızın geleceği için bu zafer bizimdir inşallah. Ankara'dan atanan adaylar Serik insanımızın iradesini önüne geçemeyecekler. Zafer 'Serik sevdamız' diyen gönül ittifakının olacaktır. Pazar günü sandığı gitmeden önce şu üç soruyu sormanızı istiyorum. Bir; bu ilçeyi en iyi kim tanıyor? Kim daha iyi yönetir? İki; seçeceğiniz başkanın makam kapısında beklemek mi istersiniz yoksa açık olan makam kapısından girip görüşmek mi istersiniz? Üç; ilçemizin nerenden ve kimler tarafından yönetmesini istersiniz? Abilerine minnet duyanları mı? Yoksa Serik halkına minnet duyan hizmetkarınız Habalı tarafından mı? Seçim bahanesi ile ilçemize gelip takla atanlara 90 bin oy kullanacak insanımızın iradesini yok sayanlara ilçemizi teslim edemeyiz, etmeyeceğiz. Bir olduk beraber olduk, Gönül İttifakını birlikte zaferle taçlandıracağız inşallah.''

Konuşmasında 1999-2014 yılları arasında Serik Belediye Başkanlığı görevinde yaptığı icraatlarını anlatan Habalı, belediye başkanı seçildiği taktirde Serik'te yapacağı projeler hakkında da bilgiler verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mecek: ''Kazanan Serik Olacak''Önceki Haber

Mecek: ''Kazanan Serik Olacak''

Aputkan: ''Sizlere Söz Veriyorum''Sonraki Haber

Aputkan: ''Sizlere Söz Veriyorum''

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar