Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Ailesi Yemekte Bir Araya Geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Ailesi Yemekte Bir Araya Geldi
Hayırsever Hacı Mustafa BANKOĞLU’nun oğlu Osman BANKOĞLU ve torunu Ahmet DOLU tarafından düzenlenen kaynaşma yemeğine Okul Aile Birliği Başkanı Bayramali KURT, Okul Müdürü Hüseyin PÜSELİ, okulda görev yapan tüm idareci ve öğretmenler katıldılar.

 

Hayırsever Hacı Mustafa BANKOĞLU’nun oğlu Osman BANKOĞLU ve torunu Ahmet DOLU tarafından düzenlenen kaynaşma yemeğine Okul Aile Birliği Başkanı Bayramali KURT, Okul Müdürü Hüseyin PÜSELİ, okulda görev yapan tüm  idareci ve öğretmenler katıldılar.

 

Sıcak bir ortamda geçen yemekte söz alan Hacı Mustafa BANKOĞLU’nun oğlu Osman BANKOĞLU ve torunu Ahmet DOLU  ‘Biz Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu çatısı altında öğretmen, öğrenci ve Hayırsever Hacı Mustafa Bankoğlu’nun oğlu ve torunu olarak hep birlikte bir aileyiz. Çocuklarımızın eğitim öğretim gördüğü, akademik bilgilerle donatılırken sosyalleştiği, hayata hazırlandığı yer olan okullarımıza her alanda sahip çıkmalıyız. En değerli varlığımız olan çocuklarımızın bu çatı altında daha mutlu, daha huzurlu ve daha başarılı olmaları için üzerimize düşen görev ve sorumlulukları hakkıyla yerine getirmeliyiz. Sizler bu görevi layığı ile yerine getiriyor ve okulumuzu hem ilimizde hem de Türkiye’de birçok alanda ismini duyurup başarılar elde ediyorsunuz. Ve biz de bu başarılardan dolayı başta okul idaresi olmak üzere, siz değerli öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyor ve her zaman yanınızda olacağımızı belirtmek istiyoruz ‘ diyerek davete icabet eden tüm misafirlere teşekkür etti.

 

Okul Aile Birliği Başkanı Bayramali KURT ’da, Rahmetli Hacı Mustafa Bankoğlu’ndan devir aldıkları bayrağı en iyi şekilde taşıyan Osman BANKOĞLU ve Ahmet DOLU’ya aile bağlarını güçlendirecek böyle güzel organizasyondan dolayı ve atalarından miras kalan okullarına sahip çıktıkları ve Serik eğitimine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Okulun kıymetini ve Eğitimin önemini bilerek okulumuzun arsasını bağışlayan Rahmetli Hacı Mustafa BANKOĞLU’nu saygıyla andıklarını da ifade eden KURT, hem onun gibi okul yaptıracak hem de onların oğlu Sayın Osman BANKOĞLU ve torunu Sayın Ahmet DOLU gibi bu kutlu mirası taşıyacak hayırseverlere ilçemizin ihtiyacı olduğunu belirtip, Okulumuzun 2014 yılında adının değiştirilmesine rağmen öğrencilerinin ilçe, il ve Türkiye’deki sportif ve bilimsel başarıları ve sürekli aktif kültürel faaliyetleri nedeniyle tanınan ve hem öğrencilerin hem de velilerin tercih ettiği bir okul haline geldiği içinde Okul Müdürü Hüseyin PÜSELİ’ye ve tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zeynep ile Mehmet Burhan evlendiÖnceki Haber

Zeynep ile Mehmet Burhan evlendi

Yükseliş Anasınıfı Öğrencilerinin Mezuniyet Töreni Renkli Görüntülere Sahne OlduSonraki Haber

Yükseliş Anasınıfı Öğrencilerinin Mezuni...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar