Hasan KOZAN: Güçlü Bir SERİK Güçlü Bir Antalya ve Güçlü Türkiye İçin Tarihi Bir Fırsat ! Hazırız !

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hasan KOZAN: Güçlü Bir SERİK Güçlü Bir Antalya ve Güçlü Türkiye İçin Tarihi Bir Fırsat ! Hazırız !
Serik Ak Parti ilçe başkanı Hasan Kozan açıklama yaptı. Hafta sonu yapılacak olan seçimin tarihi bir fırsat olduğunu dile getirdi.

Sayın Kozan'ın açıklaması şöyle.

Kıymetli Hemşerilerim,

Önemli bir yerel seçim arefesindeyiz, vereceğimiz yetkiyle 2019- 2024 yılları arasında, ilçemize şehrimize hizmet edecek belediye başkanları ve meclis üyelerimizi seçip görevlendireceğiz.

CUMHUR İTTİFAKI, ÜLKEMİZ ÜZERİNDEKİ KİRLİ HESPLARI BOŞA ÇIKARTIP, BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFİNE ODAKLANMAKTIR..

Ak Parti ve MHP olarak, Cumhuriyet tarihimizin en önemli ve değerli bir mutabakat zemininde buluştuğumuz CUMHUR İTTİFAKI, 15 Temmuz darbe kalkışması, FETÖ’nün ihanet planları, terör örgütlerinin eşgüdümlü saldırıları ve ŞER odaklarının Türkiye’yi geriye götürme girişimleri karşısında milletin gidişata el koymasının adıdır. Mesele vatansa gerisi teferruattır denilen bir noktada sağduyu, sorumluluk ve sükûnet ile hareket ederek, Birileri terör örgütlerine on binlerce TIR silah vererek etrafımızı terör koridoruyla kuşatıp bizi Anadolu'da sıkıştırmak istese de.. ülkemizi bir girdabın içine çekmek istese de.. tarihi şanlı milletimizin yükselişine hiçbir gücün engel olamayacağına hedeflenmiş şekilde bu engebeyi aşacak irade ile büyük resme odaklanmış durumdayız.

Özellikle Son 5-6 yılda, bir çok saldırı, oyun,tuzak ve darbelere karşı karşıya kaldık. Bu dünyada birçok devleti felç edecek, ekonomik, siyasi ve toplumsal olarak çökertecek nice şer teşebbüsü devlet-millet dayanışmasıyla, Cumhur İttifakı ruhuyla aştık. Bizi proje terör örgütleri üzerinden, döviz kuru üzerinden sindirmeye çalışanlar hedeflerine ulaşamadılar.

BELEDİYE SEÇİMLERİ ÜZERİNDEN YAPILAN HESABI MİLLETİMİZ BOŞA ÇIKARACAK..

YURTDIŞI KAYNAKLI DOLAR DARBESİ DENEDİLER OLMADI..

Tam da belediye seçimleri öncesi, DOLAR darbesi ile ekonomik dalgalanma ve kriz peşinde olanlar, şükürler olsun ki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin sağladığı istikrarlı yönetim sayesinde amaçlarına ulaşamadılar..

HİZMET ve GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ, DAHA YAŞANABİLİR ŞEHİR GÜÇLÜ TÜRKİYE

Amaçlanan, yerel seçimlerin ardından, milletin desteği kalmadı yaygarasıyla şimdi de erken seçim çığırtkanlığı organize etmek.. Etrafımız ateş çemberi iken, Milletimizin hiçbir ferdine fayda sağlamayacak, "bu coğrafyada Dimdik ayakta kalmayı başarmış tek Ülke Türkiye tökezler mi acaba deyip, Irak'ta, Mısır'da Libya'da, Suriye'deki gibi Türkiye üzerindeki emellerimizi gerçekleştirebilir miyiz diye ellerini ovuşturanların" son senaryosunu da boşa çıkartacak, Türkiye Cumhuriyeti olarak daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.

CUMHUR İTTİFAKI SERİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ; ENVER APUTKAN'LA FARKI FARKETTİRECEĞİMİZ BİR DÖNEM OLACAK..

SERİK'TE ENVER APUTKAN

Serik Belediye Başkan Adayımız, öncesi muhtarlık olmak üzere, 18 yıl yaptığı Y.Kocayatak Belediye Başkanlığında, denizi sahili herhangi bir maddi kaynağı olmamasına rağmen, ufku ve vizyonuyla, ulusal firmaların lojistik depolarından, yurtdışında birçok ülkeye ihracat yapan tarım firmalarına kadar binlerce insanımıza iş imkanı sağlayan yatırımcıları cesaretlendirmiş, YATIRIMLARA ÖNCÜLÜK ETMİŞ.. Ve 2014 yılında Belediyesini BORÇSUZ Serik Belediyesine devretmiş, YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATI bir Belediye Başkanımız..

ANTALYA'DA MENDERES TÜREL

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız, köprülü kavşaklardan, altyapıya, sıcak ve sathi asfaltlardan spor tesislerine, tarımdan - turizme, cenaze hizmetleri ve sosyal belediyecilikten kültür merkezlerine kadar şehrimize ilçemize yaptığı yatırım ve katkılarla, YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATI bir Belediye Başkanımız..

2019-2024 ; İLK KEZ 4,5 YIL SEÇİMSİZ BİR DÖNEM, HAZIRIZ !

Kıymetli Hemşerilerim,

50 Yıldır 4,5 yıl seçim olmayan bir dönem, böyle bir fırsat olmadı. Esnafımızın, çiftçimizin, turizmcimizin, terörle mücadele eden şanlı güvenlik güçlerimizin, Belediyelerimizin, Hükümetimizin, velhasıl hepimizin işimize konsantre olacağı seçimsiz bir dönem.. Daha gelişen bir SERİK, ANTALYA..

Ve Büyük TÜRKİYE İÇİN yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik..

* Daha güzel Yollarımız, ulaşım ağlarımız, modern otoparklarımızla yaşamımızın daha kolaylaşacağı, Expo'dan ilçemize uzanacak RAYLI SİSTEM'le ilçemize değer katacak bir dönem olacak..

* Gençlerimizin ufkuna katkı koyacak bilim merkezleri, Kültür Sinema Sanat Salonları olacak..

* Hayatın hengamesinden bizleri çıkarıp nefes alacağımız MİLLET BEHÇELERİ, MESİRE ve DİNLENME ALANLARI olacak..

* Kadınlarımızın becerilerinin değerleneceği sosyal merkezler olacak..

* Öğrencilerimizin köklü tarihimizi görerek geleceğe sağlam adımlar atmasına vesile olacak faaliyetler olacak..

* Turizmin ilçemizin tüm zenginlikleri ile buluşacağı, esnafımızla pazarcımızla velhasıl tüm halkımızla bütünleşeceği bir dönem olacak..

* Serikspor'umuzun 1956 yılından beri geldiği noktada yeni zirveleri hedefleyeceği, Serik'imize yakışır STADYUMA kavuşacağımız, Dünyanın en önemli spor organizasyonlarına ev sahipliği yapacağımız altyapısıyla daha güçlü bir dönem olacak..

* Orta öğretimde de yeni okul binalarının, Fakültemiz ve Yüksekokulumuzda da yeni öğrenci yurdumuzla birlikte bölüm ve öğrenci sayılarının artacağı EĞİTİM KENTİ bir Serik olacak..

* Yol, su park bahçe ve altyapı çalışmalarına ilave olarak, halkımızın devletimizi hissedeceği aşevi, evde bakım, taziye ve defin hizmetleri ve diğer hizmetlerle SOSYAL BELEDİYECİLİKTE de daima halkımızın yanı başında bir belediyecilik dönemi olacak..

Velhasıl Eğitimde, Sporda, Ulaşımda, Tarımda, Turizmde, Sosyal ve Ekonomik hayatta, Cumhur İttifakı Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, Turizm , İçişleri,Dışişleri Bakanlarımız ve Hükümetimizle GÜÇLÜ BİR SERİK, GÜÇLÜ BİR ANTALYA ... UYUM İÇİNDE, tarihimizde ilk defa böyle güçlü bir dönem için, partimiz siyasi görüşümüz ne olursa olsun, Ak Partilisi, MHP'lisi, CHP'lisi, Demokrat Partilisi, İyi Partilisi, Saadet'lisii, BBP'lisi,.. Serik'li tüm hemşerilerimizden 31 mart Belediye Seçimlerinde.. Serik'te ENVER APUTKAN, Antalya'nın Hizmetkarı MENDERES TÜREL Başkanlarımıza güçlü bir destekle HEP BİRLİKTE KAZANMAYA , ŞEHRİLERİMİZE DEĞER KATMAYA DEVAM EDELİM diyor, tüm hemşerilerimizi saygıyla hürmetle selamlıyor, Yerel seçimin İlçemize, Antalya'mıza, Ülkemize, Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum..

HASAN KOZAN

AK PARTİ SERİK İLÇE BAŞKANI


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Akdeniz Sandığa GidiyorÖnceki Haber

Akdeniz Sandığa Gidiyor

Cumhur İttifakı Serik Belediye Başkan Adayı Enver APUTKAN Mal Beyanı ve TaahhütSonraki Haber

Cumhur İttifakı Serik Belediye Başkan Ad...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar