Iltar: “İlçemiz ve Ülkemiz İçin Koşacağız”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Iltar: “İlçemiz ve Ülkemiz İçin Koşacağız”
İYİ Parti Serik Kurucu İlçe Başkanı İshak Iltar; “Kavga, gürültü ve birebirimizi çekiştirmek ile Serik’imize faydalı olamayacağımızın bilincindeyiz. Hiçbir eleştirimiz şahsa ve aileye yönelik olmayacaktır. Çalışmalarımız yenilikçi, medeni, hukuk ve hoşgörü içinde olacaktır.”

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Serik Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen İshak Iltar bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu. İYİ Parti İlçe Başkanı Iltar’ın toplantısına İyi Parti’ye gönül verenler ile birlikte İYİ Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İl Genel Sekreteri Kefaattin Duman da katıldı.

 

İYİ Parti Serik Kurucu İlçe Başkanı İshak, partisini kuruluş amaçları hakkında bilgiler verirken, Serik’te yapılacak teşkilatlanma ve çalışmalar konusunda da düşüncelerini ve planlamalarını anlattı. Başkan Iltar açıklamalarında şunları ifade etti; “Bilindiği gibi Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi MHP’den ayrılarak yeni anlayış ve mücadele ruhu ile 25.10.2017 de İYİ Parti’nin kuruluşunu ilan etmiştir. Kuruluş aşamasından sonra örgütlenme aşamasına geçilmiştir. Bu aşamada Antalya İl Başkanlığına Av. Sayın Nizamettin Sağır atanmıştır. İlçe teşkilatları kurulurken Serik’le ilgili uzun araştırmalar istişareler ve görüşmeler sonucu 12.02.2018 tarihinde Serik Kurucu İlçe Başkanlığı şahsıma tevdi edilmiştir.

 

İYİ Parti’nin kuruluş amaçları ve parti programı incelendiğinde milletimizin sıkıntılarına beklentilerine cevap verebilecek en iyi parti olduğu görülür. Şu ana kadarki ilginin büyüklüğü milletimizin tercihini İYİ Parti’den yana kullanacağını göstermektedir. İYİ Parti ihanet içinde olmayan Atatürkçü, vatansever Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine inanmış her kesimin partisidir. Elbette herkesin bir siyasi geçmişi vardır. Anacak ortak paydamız Atatürk’tür. Amacımız ülkemizin içinde bulunduğu siyasi sosyal ekonomik sıkıntılardan kurtarmaktır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanım efendiyi cumhurbaşkanı olarak görmek bunun başlangıcıdır.

 

Serik ilçesi 1960’lardan buyana istenilen hizmeti bir türlü alamamıştır. Serik ilçesini hak ettiği yerlere ulaştırmak en büyük amacımızdır. Kavga, gürültü ve birebirimizi çekiştirmek ile Serik’imize faydalı olamayacağımızın bilincindeyiz. Hiçbir eleştirimiz şahsa ve aileye yönelik olmayacaktır. Çalışmalarımız yenilikçi, medeni, hukuk ve hoşgörü içinde olacaktır. Kişisel basit çıkarlarımızı düşünmeden temel değerlerimizi ön planda tutarak genel merkezimizin düşünceleri ve öngörüleri çerçevesin de partimiz adına çalışmalarımızı yürüteceğiz. Demokrasi çerçevesinde hiç kimsenin etkisi altında kalmadan halkımızı esas alarak yolumuzda yürüyeceğiz. En kısa sürede ilçe binamızı hizmete geçireceğiz şuan farklı siyasi görüşte bile olsa herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Fikrinden tecrübesinden yararlanmak istiyoruz. Halkımızın ilgisi çok büyüktür. Hep birlikte ilçemiz ve ülkemiz için koşacağız.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yedisu’da Seminer VerildiÖnceki Haber

Yedisu’da Seminer Verildi

Serik’te Önemli bir Seminer VerildiSonraki Haber

Serik’te Önemli bir Seminer Verildi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar