İngilizce Yaz Kursları İçin Erken Kayıt Fırsatını Kaçırmadınız

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İngilizce Yaz Kursları İçin Erken Kayıt Fırsatını Kaçırmadınız
Amerikan Kültür İngilizce yaz kursları 3 Temmuzda başlıyor. Çocuklara ve gençlere yönelik İngilizce eğitimi erken kayıtlarımız başladı.

İngilizce, çocuklar ve yetişkinler için çok önemlidir. Okul çağlarında dil öğrenmeye başlamak gerekir. Tabi ki İngilizce sadece okul dersi olarak görülmemelidir.  Öğrencilerin okul bittikten sonra da İngilizceye çok ihtiyaçları olacak. Bu yüzden gelecekteki başarılarının temelini İngilizce öğrenerek sağlamlaştırabilirler. Bu dil bir işe başlamadan önce sahip olunması gereken en önemli değerdir.  İngilizce sadece kişisel gelişiminiz için değil aynı zamanda kariyerinizin ileri bir noktaya taşınması için de önemlidir. İngilizce bilen bireyler iş başvurularında avantaj sahibi olabilmektedirler. Bu bireylerin İngilizce bilmesi aynı işe başvuracak olan İngilizce bilmeyen kişilere göre onları çok daha avantajlı bir konuma getirebilecektir. Eğer kariyer yapma hedefiniz bulunuyorsa mutlaka İngilizce öğrenmelisiniz. İşte biz de bu yüzden İngilizcenin önemini bilen bir eğitim kurumu olarak sizler için yaz kursları düzenledik.

 

Amerikan Kültür İngilizce yaz kursları 3 Temmuzda başlıyor. Çocuklara ve gençlere yönelik İngilizce eğitimi erken kayıtlarımız başladı. Çocuklar yaz döneminde İngilizcelerini geliştirecek ve aynı zamanda aktivitelerle güzel zaman geçirecekler. Dans, gitar, satranç, masa tenisi gibi etkinliklerin yanında geziler yapılacak. Hem yabancı dil öğrenip hem de sosyalleşme imkânı ile mükemmel bir yaz okulu deneyimi yaşayacaklar.

 

Haftanın 3 günü, 4 saat İngilizce dersleri verilecek. Dinleme dersleri, kelime çalışmaları, okuduğunu anlama alıştırmaları Türk öğretmenler tarafından verilirken, konuşma dersleri yabancı öğretmenler tarafından tamamlanacak.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Pana Film Oyuncuları Celal Uzunkaya’yı Makamında Ziyaret EttiÖnceki Haber

Pana Film Oyuncuları Celal Uzunkaya’yı M...

Şampiyonları Kaymakam Şimşek, Tebrik EttiSonraki Haber

Şampiyonları Kaymakam Şimşek, Tebrik Ett...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar