Kadriye’de Gençler Sabah Namazında Buluştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kadriye’de Gençler Sabah Namazında Buluştu
Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Gençlik Hizmetleri faaliyeti olarak "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor " etkinliği yapıldı.

Kadriye Camiinde organize edilen "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" programına Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, Serik Müftülük Murakıbı Ahmet Yalnızkurt, Yeni Dünya Vakfı Gençlik Birimi Yöneticileri ile gençler katıldılar. Sabah Namazı öncesi Müezzin tarafından Kur'an Tilavetinin ardından konu ile ilgili konuşan Müftülük Murakıbı Ahmet Yalnızkurt; Sabah Namazı ve önemi hakkında Kur’an’ı Kerim'den ayetlerle bilgileri paylaştı. ''Özellikle gençlerimiz ile Gençler Sabah Namazında Buluşuyor programının burada düzenlenmesine vesile olan Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne, Yeni Dünya Vakfına ve sabahın erken saatinde burada olan tüm gençlerimize teşekkür ediyorum.'' dedi.

 

Namaz bitiminde yapılan Kahvaltıda Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen ise etkinlik ile ilgili olarak şunları söyledi: ''Gençlik ve Spor Bakanlığımızca 81 ilde Gençler Sabah Namazında Buluşuyor projesi uygulanmaktadır. Bizde bu ay ki Sabah Namazı Buluşmasını Yeni Dünya Vakfı Gençlik Birimi ile birlikte Kadriye Mahallesinde organize ettik. Bunun üzerine 28 Kasım 2017 Salı günü Kadriye Camiinde Gençlerle Sabah Namazında buluştuk. İnşallah Sabah Namazı Buluşması programını her ay farklı camilerde yapmaya devam edeceğiz. Bu ay ki programımıza katılım ve ikramlarından dolayı Yeni Dünya Vakfı Gençlik Birimi Yöneticilerine, müftülük murakıbına, Kadriye Camii İmam Hatibi ve Müezzinine ve gençlere kurumum adına teşekkür ediyorum." 

 

Namaz çıkışında cami cemaati ve gençlerle birlikte kahvaltı yapıldı. Daha sonra Serik Merkez Camii Müezzininin Sofra duasının ardından Kasım ayı Gençlerle Sabah Namazı Buluşması programı sona erdi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Akçaalan İlkokulunda Öğretmenler Günü CoşkusuÖnceki Haber

Akçaalan İlkokulunda Öğretmenler Günü Co...

İmam Hatip Ortaokulunda 24 Kasım CoşkusuSonraki Haber

İmam Hatip Ortaokulunda 24 Kasım Coşkusu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar