Koray Aydın, Yusuf Mecek’e Destek için Serik’e geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Koray Aydın, Yusuf Mecek’e Destek için Serik’e geldi
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Millet ittifakı’nın İyi Parti Serik Belediye Başkanı Adayı Yusuf Mecek’e destek vermek için Serik’te geldi.

Millet ittifakı’nın İyi Parti Serik Belediye Başkanı Adayı Yusuf Mecek’in seçim koordinasyon merkezini ziyaret eden Aydın burada yaptığı konuşmada, yerel seçimlere doğru yaklaştıklarını, bütün vatandaşların üzerine düşen görevi yerine getirerek, seçimlerde sandık başına gitmelerini istediklerini söyledi.

 

Serik’te yabancı olmadığını ve birbirlerini iyi tanıdıklarını belirten Aydın, özellikle bakanlık yaptığı dönemde Serik’e bir çok hizmet yaptığını, bir çok kişinin hatırladığını dile getirdi.


 

Bu hizmetleri yaparken, kararlılık, inanç ve ülkeye olan sevdalarını ispatladıklarına vurgu yapan Aydın, “Bu bir mahalli seçim, burayı yönetecek insanları seçeceğiz. Bu bizi ilgilendiriyor. Burası bizim yaşam alanımız. Hem yerelde, hem de genelde bütün olabilecekler konusunda vatandaş insiyatifini kullanılmasını istiyoruz. Çünkü vatandaşı kul köle yapan anlayışa karşı, içinde bulunduğu şartları değerlendirip, ona karşı tavır alma kabiliyetini her birimizin göstermesi lazım. Devletin gücü kudreti ele geçtimi bazen insanı yanlış şeylere sevk edebiliyor. Bunun acı örneklerini görüyoruz. Hayatımız karardı. İnsanların çoğunluğu yaşam mücadelesi veriyor. Günü kurtarma mücadelesi veriyor. İşçimiz ve memurumuz aynı şekilde. Havayı teneffüs ederken bile bir korku içinde yaşıyoruz. Telefonla konuşurken aman dikkatlı konuş diye bir korku tünelinin içindeyiz. Aslında en büyük güç ve kuvvetin vatandaşın elinde olduğunun fıtratıyla hareket etmek zorundayız” dedi.

 

Anketlere göre önde olduklarını ve Antalya’da İyi Parti’ye verilen ilçelerin tamamını alacaklarını anlatan Aydın, halkın daha çok çalışması gerektiğine dikkati çekti.

 

“Ben bu seçimde terörist oldum”

 

Millet ittifakı olarak Türkiye genelinde büyük şehirlerde değişiklik olacağını belirten Aydın, “Ankara kesinleşti. Orayı Mansur Yavaş kazandı diyebiliriz. Öyle olunca hemen zillet devreye giriyor. Çocukluğumdan beri siyasetin içindeyim hiç zaman, hazır siyasetçi olmadım. İşler kötü gidince, bu işi yürüten insanların nasıl ayak oyunlarına başvurduklarını gördükçe kınıyorum. İstanbul’da İmamoğlu öne geçti. Büyüdü. Bu gün sandık kurulsa, seçimi kazanabileceğini düşünüyorum. İzmir’de ise, mevcut yapı devam edecek. Bursa’da da aynı durum var. Son anketlerde de Antalya’da da seçimi kazanacağız. Türkiye genelinde bu seçim bir mahalli seçim. Cumhurbaşkanı görevine devam ediyor. Sanki savaş tamtamlarının çalındığı bir seçim yaşıyoruz. Ben bu seçimde terörist oldum. Halbuki bütün hayatımızı böyle geçirmiş insanlar olarak bu suçlamaların ülkeyi yöneten insanlara yakışmadığını düşünüyorum. Hepimiz kardeşiz. Farklı partilerde olmak ayrıştırmayı gerektirmez. Sandık kurulur geçer. Yukarısı kutuplaştırmazsa aşağıdaki vatandaşlar olarak bizim sıkıntımız yok. Hepimiz bu ülkeyi çok seviyoruz. Yeterki aramıza birileri girmesin. Bu seçimde görüş ve düşüncesi ne olursa olsun bütün vatandaşların kendine bir çeki düzen ver diyerek göreceği bir seçim olsun. Bu seçim kulak seçimidir. Çekin biraz kızarsın” dedi.

14 Mart Perşembe Akşamı Kökez Mahallesi’nde düzenlenen mitinge katılan Koray Aydın’a İyi Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Yılmaz, İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur, CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Etli eşlik etti. Millet İttifakı, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mitinginden, oldukça mutlu ayrıldıklarını söylediler.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik Belediyespor'a Dayanışma GecesiÖnceki Haber

Serik Belediyespor'a Dayanışma Gecesi

''Millete Hizmet Yolunda Kutlu Yürüyüşe Devam''Sonraki Haber

''Millete Hizmet Yolunda Kutlu Yürüyüşe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar