Kozan; Bu nasıl muhalefet?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kozan; Bu nasıl muhalefet?
Serik Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu gazetemize yazılı olarak gönderdiği basın açıklaması ile eleştiri bombardımanına tuttu.

Kozan yaptığı açıklamada; “Kılıçdaroğlu Alman Focus dergisine röportaj verip Türkiye düşmanlarına prim vermeye devam ediyor. CHP lideri ‘’Türkiyede can ve mal güvenliği yok’’ diyerek Almanya'daki "Türkiye ye gitmeyin" kampanyasına çanak tuttu.


CHP genel başkanının Alman medyasına yaptığı bu açıklama, özellikle Turizmin can damarı bölgemizde, otelcimiz, esnafımız, taşımacımız, taksicimiz velhasıl bu sektörden doğrudan-dolaylı ekmeğini kazanmaya, istihdam sağlamaya çalışan insanımıza karşı, yazık ki Türkiye düşmanları ile aynı doğrultuda yapılmış bir harekettir. Böyle asılsız, kendi ülkesini kötüleyici sırf muhalefet olsun diye anlayış olmaz. Bununla da yetinmeyen Kılıçdaroğlu memlekete ihanet söylemlerini bir adım daha ileriye taşıyarak’ ’Yabancı sermaye bir ülkeye ancak o ülkede hukuk devleti adalet, can ve mal güvenliğini olması halinde gelir’’ ifadesini kullandı. Bu talihsiz açıklama bize ülkemizin ve milletimizin içten ve dıştan nasıl kuşatıldığını ve neyle karşı karşıya olduğumuzu anlatmaya yeterlidir.


TÜRKİYE DÜŞMANLARININ AĞZIYLA  KONUŞAN BİR CHP
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan sonra CHP Antalya Milletvekili Mustafa AKAYDIN da FETÖ ve Türkiye ile ilgili skandal ifadeler kullanarak, 15 temmuz hain darbe işgal girişimine "tiyatro" ifadesi kullanarak, konuşmasında FETÖ'YÜ aklayan CHP li Akaydın "249 şehidin sorumlusu devlettir" diyerek, mahkeme salonlarında pişkin pişkin hala Devletimize meydan okuma cüreti gösteren hain maşa FETÖ'YE, dolayısıyla bölgede ülkemize diz çöktürmeye çalışan güçlere en büyük desteği vermiştir.
Ülkemizin içinde bulunduğu bu zamanlarda Terör örgütleri ve arkasındakilerle sınır içi ve dışında mücadele verilip şehitler veriliyorken, ülkemizde yerli, millî ortak paydamız vatanımızın bağımsızlığı anlayışının tam aksine, yol gösterici birleştirici  olmayan bu muhalefet anlayışının milletimiz nezdinde hiçbir itibarı yoktur.


2023,2053,2071: BİRLİK İÇİNDE HEDEFLERE !
100 yıl önce bu ülke, aynı kuşatmacılara karşı topyekûn bağımsızlık savaşını canı pahasına verdi ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nden başka bir devletimiz yok. Ülkemiz, CHP muhalefetinin yabancı basın veya yurtiçinde her türlü olumsuz, mücadelemizi yaralayıcı beyanat ve eylemlerine rağmen, FETÖ, DHKP-C,PKK, YPG,IŞİD  gibi terör örgütlerine her türlü desteği verenlere inat birlik beraberlik içerisinde daha güçlü bir şekilde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru kararlı bir şekilde devam edecektir. Vatanımız, bayrağımız, istiklalimiz uğrunda canını seve seve veren tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. İçeride ve dışarıda Türkiye'ye diz çöktürmek isteyen şer odaklarına ve maşalarına karşı mücadele eden askerimize, polisimize, devlet adamlarımıza güç, kuvvet, muzafferiyetler versin. Birliğimiz Daim, devletimiz kaim olsun.                  
                                       

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Boğazkent’in rezilliği, nehir pislik içerisinde kokuyorÖnceki Haber

Boğazkent’in rezilliği, nehir pislik içe...

Kaçak kesilen etler otobilin bagacında çıktıSonraki Haber

Kaçak kesilen etler otobilin bagacında ç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar