Kozan: ''Kutlu Yürüyüşe Devam Dedik''

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kozan: ''Kutlu Yürüyüşe Devam Dedik''
Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan Ak Parti Antalya 6.Olağan İl Kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kozan; ''Makam, mevki, paye düşkünü olmadan, insanımıza, milletimize ve ülkemize yürekten bağımız ve sevdamızla, huzurumuz, güvenliğimiz, istiklal ve istikbalimiz için, ana kademe, kadın ve gençlik kollarımız, tüm teşkilatımız ve gönüldaşlarımızla kutlu yürüyüşe devam dedik''

 

Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan Ak Parti Antalya 6. Olağan İl Kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

Kongre ile değerlendirmede bulunan Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan şunları söyledi;  ''Malazgirt ile yurt edindiğimizi bu topraklarda Millet olarak birçok badirelerden geçtiğimiz tarihimizde, 100 yıl önce var olma mücadelesi verdiğimiz Kurtuluş Savaşı sonrasında da Aziz Milletimizin mücadelesi kolay olmadı. Partimizin iktidara geldiği 2002 yılından beri de birçok engelleme ve ihanetleri Cumhurbaşkanımız liderliğinde aştık, aşmaya devam ediyoruz.

Açık seçik görüyoruz ki bugünlerde hedef tekrardan Türkiye. Cezayir'de, Mısır'da, Afganistan'da, Somali'de, Bosna'da, Irak'ta, Suriye'de milyonlarca Müslümanın, insanın evinden yurdundan edilişine, katledilişine ses çıkarmayan bir takım ülkeler, insanlar. Türkiye Cumhuriyeti olarak varlığımıza ve bekamıza yönelik Suriye'den gelen PYD/YPG/PKK tehdidine karşı yaptığımız mücadeleye, Afrin Operasyonuna karşı yerli yersiz denli densiz laf eder oldular. Antalya olarak, Serik Teşkilatı olarak bizler de kongre salonundan tüm dünyaya, askerimizin polisimizin verdiği mücadelelere de destek adına tüm Dünya'ya gür bir sesle haykırdık. Makam, mevki, paye düşkünü olmadan, insanımıza, milletimize ve ülkemize yürekten bağımız ve sevdamızla, huzurumuz, güvenliğimiz, istiklal ve istikbalimiz için, ana kademe, kadın ve gençlik kollarımız, tüm teşkilatımız ve gönüldaşlarımızla kutlu yürüyüşe devam dedik. Tüm teşkilatımızdan, Serikli hemşerilerimizden Allah razı olsun. İl Başkanlığı görevini devreden Başkanımız Rıza Sümer' e çok teşekkür ediyor ve yeni İl Başkanımız İbrahim Ethem Taş'ı tebrik ediyor, yeni dönemin Ülkemize, partimize ve Antalya'mıza hayırlı olsun diyoruz.''

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Minik Güreşçilerden Büyük BaşarıÖnceki Haber

Minik Güreşçilerden Büyük Başarı

Fethi Demir, Yükseliş'teSonraki Haber

Fethi Demir, Yükseliş'te

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar