Kozan: “Tarihi Başlangıç, Hayırlı Olsun”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kozan: “Tarihi Başlangıç, Hayırlı Olsun”
Kozan; ''81 milyona, bu ülkeye, bu bayrağa, bu vatana olan aşkla başlayan büyük değişim, önemli dönüşüm dönemi Milletimize hayırlı olsun.''

Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin hayata geçmesi  ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti. Kozan konu ile ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; ''Artık yeni bir dönemdeyiz. Şükürler olsun! Türkiye Cumhuriyetimizin, yeni Hükümet Sisteminin 1.Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, göreve başlarken "Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için yola koyuluyoruz" ifadeleriyle "Kibir, haset, haksızlık, adaletsizlik ve zulümden uzak olma" dualarıyla 81 milyona, bu ülkeye, bu bayrağa, bu vatana olan aşkıyla başlayan büyük değişim, önemli dönüşüm dönemi Milletimize hayırlı olsun.

 

Koalisyonlara mahkum kaldığımız, Günlerce hükümetlerin kurulamadığı, eski dönemleri düşündüğümüzde... Sadece yemin töreninden sonraki bir kaç saat içinde Cumhurbaşkanımızca Kabine'nin açıklanma hızı bile hantallığın yerini dinamizmin, sürüncemenin yerini icraatın ve verimliliğin alacağı yeni dönemin işaret fişekleri, yeni yükseliş döneminin tarihi günleri olarak anılacak..

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın, yeni hükümette Antalya'dan iki bakana yer vermesi, şehrimize gösterdiği yüksek değer açısından bizleri tekrar sevindirmiştir.  Bu toprakların evladı olmanın gururunu yurtiçinde ve yurtdışında her daim yaşayan ve yaşatan takım kaptanımız Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun ve de ilçemiz ilimiz açısından çok önemli olan Turizm Bakanlığında yine ilçemizde ve ülkemizde turizmin öncü yatırımlarına sahip, sektörün içinden gelen Sayın Mehmet ERSOY'un Bakanlığa getirilmesi ile ilçemizden Sayın Kemal Çelik ve diğer Milletvekillerimizle Şehrimiz büyük hedeflere daha emin adımlarla ilerleyemeye devam edecek.

 

Yeni dönem, Serik'imiz, Antalyamız, Devletimiz, Milletimiz, Türk ve İslam Dünyası için hayırlı olsun.

 

 

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

 

"SÖZKONUSU VATAN OLUNCA, NELER YAPABİLECEĞİMİZİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİĞİMİZ GÜNDÜR BUGÜN.."

           

Kıymetli Hemşerilerim,

 

15 Temmuz 2016 da, Milletimizin kanında, ruhunda, özündeki demokrasi, özgürlük ve bağımsızlık asaletini hesaba katmayan, tankla, topla, kurşunla bu milleti korkutup emellerini gerçekleştirebileceklerini zanneden hainler, kalleşler, şer odakları Türk Milletinden çok büyük bir tokat yediler.

 

15 Temmuzda hainlerin her türlü silahına karşın yalnızca imanıyla, inancıyla, yüreğiyle dikilen ; FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanmasının) darbe girişimine karşı durup bozguna uğratan, günlerdir sokakları meydanları boş bırakmayarak istiklaline ve istikbaline sahip çıkma konusundaki kararlılığını ortaya koyan vatansever tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Vatan için canlarını veren şehitlerimiz rahat uyusunlar. Bağımsızlık nöbeti, demokrasi nöbeti Aziz Milletimizce onurla, şerefle, korkusuzca tutulmaya devam ediyor, sonsuza kadar devam edecektir.

 

Bu vatan, bu bayrak için binlerce yıldır gözünü kırpmadan canını veren tüm şehitlerimizi şükranla, minnetle, rahmetle anıyoruz. Gazilerimize şifalar diliyoruz. Alparslan'dan, Fatih'ten, Kanuni'den, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve bu vatana toprağa hizmet etmiş tüm büyüklerimize minnettarız.

           

"Hâkimiyet Milletindir" düsturuyla, Birliğimiz Daim, Devletimiz Kaim Olsun.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kırkpınar’da 70 Serik AslanıÖnceki Haber

Kırkpınar’da 70 Serik Aslanı

Serik’e İkinci İşler CaddesiSonraki Haber

Serik’e İkinci İşler Caddesi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar