Kpss’ye Hazırlanan Öğrenciler İçin Yeni Bir Adres Var

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kpss’ye Hazırlanan Öğrenciler İçin Yeni Bir Adres Var
Özel Serik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları tamamen yabancı dil eğitimi vermekteyken muhtelif kurs statüsünde olduğundan KPSS eğitimi ruhsatını da bünyesine ekledi.

Kurucu Ayşe Vesile Yazıcı: “ Hem Manavgat hem de Serik temsilciliği olarak KPSS eğitimlerine 2 senedir devam ediyoruz. Kurslarımızın genel olarak eğitim kalitesiyle, sistemiyle fark yaratacağı, Türkiye çapında önde gelen kurslardan biri olacağını düşünüyoruz ve kurslarımızı bu şekilde planlıyoruz.” dedi.

 

   “ 2018 Temmuz ayında gerçekleşen KPSS’ ye hazırlamış olduğumuz öğrenciler sınavda başarılı sonuçlar elde etmiş ve hedeflerine ulaşmada Amerikan Kültür önemli bir basamak oluşturmuştur. Deneyimli öğretmen kadrosu ile konular başarılı bir şekilde verilmiş sık sık yapılan deneme sınavları ile de öğrencilerin gelişimi yakından takip edilmiştir. Başarılı eğitmen kadromuz öğrencilerin eksik olduğu yerleri saptayıp nokta atışı yaparak verimliliği arttırma konusunda çalışmalar yapmıştır.” diye de ekledi.
 

AMERİKAN KÜLTÜR KPSS KURSLARI kurucusu yaptığı açıklamada şunları da belirtti: ”Kitaplarımız Türkiye’de tek; ders anlatan kitaplar. Öğrencilerimize ücretsiz olarak yayınları 3D sanal gerçeklik gözlükleri ile birlikte vereceğiz. Yaklaşık olarak beş yıl önce Amerikan Kültür Kolejleri kuruldu ve bu kolejlerin kitap ihtiyaçlarını karşılamak üzere yayıncılık işine girildi. Türkiye genelinde bir ağ da zaten var. Dolayısıyla bu yayınların da bölge bayiliklerini bizlere verdiler. Biz Manavgat ve Serik bayiliğini aldık, yani yaklaşık 275 tane kaynaktan bahsediyoruz. Bu kitapların içinde aslında her birinde 250-400 saate yakın konu anlatımlı videolar var. Görüntülü soru çözümleri var ve bunlar kare kodlarla internet bağlantısı olmasa bile kitap aktivasyonu yapıldığında izlenebiliyorlar. Konu anlatıldıktan sonra öğrenci bu konuyu anlamamış veya tekrar ihtiyacında olup, etüte de gelme şansı yoksa öğretmeni bu kitabın ilgili sayfasını vererek,  evde o konuyu başka bir öğretmenden dinlemesini sağlayacak, anlamadığı konuyu anlamış olacak, kaçırdığı konuyu tekrarlamış olacak, dolayısıyla farklı soruların çözüm tekniklerini görmüş olacak. Kurslarımızın eğitim kadrosu olarak önce Manavgat, Alanya ve Antalya’da uzun yıllar tanınan ve bu eğitimleri vermiş olan deneyimli öğretmenlerimiz ayrıca AK Eğitim ya da AK Eğitim Kolejleri olarak da iletişimde olduğumuz bir eğitim kadromuz vardır. KPSS kayıtlarımızın devam ettiğini eğitimlerimizin de Ekim ayında  başlayacağını da buradan duyurmak  isterim.” diyerek sözlerini noktaladı

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Polis, Serik’te Bir Otomobilde Uyuşturucu Ele GeçirdiÖnceki Haber

Polis, Serik’te Bir Otomobilde Uyuşturuc...

Altın Nota Beste Yarışması başvuruları başladıSonraki Haber

Altın Nota Beste Yarışması başvuruları b...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar