Manavgat Eslem Hastanesi; Bütün Antalya’nın Hizmetindeyiz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Manavgat Eslem Hastanesi; Bütün Antalya’nın Hizmetindeyiz
Özel Manavgat Eslem Hastanesi sadece Manavgat'a değil Antalya'da bulunan tüm ilçelere hizmet vermeyi amaçlıyor.

Serik Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran, Serik Çevresi Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Ali Gülaydın, Yeni Mahalle Muhtarı ve Serik Esnaf Odası Başkan Adayı Recep Savaş ve Serik Yerel Basının davetli olduğu tanıtım kahvaltısında Özel Manavgat Eslem Hastanesi Genel Müdürü Eşref Karamızrak hastane hakkında bildi verdi.  Amaçlarının Antalya’da bulunan tüm ilçelere hizmet vermeyi amaçladıklarını özellikle Serik ilçesinden gelecek olan hastalar için Özel Manavgat Eslem Hastanesinin kendi evlerinde gibi htireceklerini söyleyen Karamızrak hastane özellikleri ve çalışmaları ile ilgili şu bilgileri verdiler; “Manavgat'ta 2016 yılında hizmete giren 45 yataklı Özel Manavgat Eslem Hastanesi yetkilileri insan odaklı bir anlayışla hizmet verdiklerini belirterek; hasta memnuniyetini esas alan ve hasta haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren anlayışa sahip olduklarını belirttiler.

Antalya ili Manavgat ilçesinde 2016 yılında Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve 45 yatak kapasitesi,  lamınar flow hijyenik klima sitemli ve endoskopik ameliyatlar için özel tasarlanmış 2 ameliyathane odası, donanımlı Tıbbi Laboratuvarı, Yeni Doğan, Dahiliye ve Koroner Yoğun Bakım Üniteleri, Radyoloji Ünitesi, Acil Servis ve tam donanımlı Ambulansı ile Antalya da bulunan tüm ilçelerin ve Manavgat bölgesinin hizmetine girmiştir. Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Özel Manavgat Eslem Hastanesi özellikle belli branşlar da Manavgat'ın önde gelen özel sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Hastanemizde, Acil sağlık hizmetleri, iç hastalıkları, kardiyoloji, genel cerrahi, anestezi ve reanimasyon, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, plastik cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, beslenme ve diyet gibi dahili ve cerrahi bölümlerinde her türlü teşhis ve tedaviler modern metotlarla yapılmaktadır. Geniş, ferah hasta odaları ve VİP Odalarında buzdolabı, LCD televizyon, mevsimsel klima gibi hastanın rahat etmesini ve konforunu sağlayacak tüm donanımların yanında, bilgisayarlı hemşire çağrı sistemleri, kablolu TV yayınları da bulunmaktadır.

Hastanemiz, topluma karşı sosyal sorumluluğunun bir gereği olarak, sağlık sektöründe bulunmayı görev edinen ve bünyesinde faaliyetlerini ''insan odaklı'' bir anlayışı esas alarak yürütmektedir. Hasta memnuniyetini esas alan ve hasta haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren hastanemizde, hastaların dilek ve beklentilerinin takibi, hasta şikâyetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret edilmektedir. Hastalarla huzurlu bir ortamda sevgi ve güven ilişkisinin en üst seviyeye çıkarılmaya çalışıldığı Özel Manavgat Eslem Hastanesinde, iyileştirme ve yenileme çalışmaları sürekli olarak devam etmekte, yeni branşlar ve hekimler bünyesine katılmakta; klinikler hastaların beklentileri doğrultusunda daha uygun bir ortama kavuşturulmaktadır. Bizim için en önemli unsur sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz. Bu amaçla biz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.''

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Camiler ve Din Görevlileri Haftası Sabah Namazı BuluşmasıÖnceki Haber

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Sabah...

Aksoy; Köylerimiz çok geri kalmışSonraki Haber

Aksoy; Köylerimiz çok geri kalmış

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar