Mecek: Serik Turizm Merkezi Olarak Anılacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mecek: Serik Turizm Merkezi Olarak Anılacak
Millet İttifakı İyi Parti Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı STK’ları, mahalleleri ve esnafları ziyaret ediyor. 

İlçe merkezinde esnaf, sivil toplum kuruluşu, kamu kurumları ziyaretlerini de sürdüren Mecek, ilçeye bağlı mahallelerde ev toplantılarında vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Başkan Adayı Mecek’e yaptığı ziyaretlerde, İyi Parti İlçe Başkanı Kadir Bodur, Chp İlçe Başkanı Yusuf Etli ve İyi Parti Büyükşehir ve Serik Belediye Meclis Üyesi Cengiz Büyükgebiz, Chp Büyükşehir ve Serik Beledesi Meclis Üyesi Faik Çıtak ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.


SERİK TURİZM MERKEZİ OLARAK ANILACAK

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen İyi Parti Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek’e vatandaşların ilgisi ve desteği artıyor. Gittiği mahalle toplantılarında kalabalık gruplarla toplantı yaparak dertleşen Mecek vatandaşlarla samimi sohbetler kuruyor. Başkan Adayı Yusuf Mecek yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bütün aday olan arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu bir hizmet yarışıdır seçimlerin gelip geçici olduğunu bilmeliyiz. Biliyorsunuz Belek’i bundan 20 yıl önce planladığımız hizmet anlayışı ile köy görünümünden çıkarıp dünya markası haline getirdik. Dünyanın tanıdığı bir belde statüsünde bir birinden başarılı projeler ile gelişmesini sağladık. Büyükşehir yasası ile belde statüsünden çıkarılarak Serik ilçesine bağlı bir mahalle oldu. Bundan 20 sene önce yapmış olduğumuz hizmetler ile nasıl Belek’i dünya markası yapmış isek Serik’i ‘İYİ Belediyecilik’ anlayışı ile tanıştırıp dünya kenti yapacağımıza söz veriyorum. Artık tüm dünya ilçemizi Serik Turizm Merkezi olarak tanımasına olanak sağlayacağız. Turisti ilçe merkezine çekebilmek için gerekli çalışmaları yapacağız. Serik’in şuan ki mevcut haliyle turistin gelmesi maalesef imkânsız esnaflarımıza dört mevsim kazanacakları turizmden pay alacakları projelerimizi uygulayarak turistin ilçe merkezine gelmesini sağlayacağız Serik Gelişecek!

İŞSİZ KİMSE KALMAYACAK

İşsiz olan vatandaşlarımız için belediye bünyesinde kuracağımız iş istihdamı ofisimiz ile işsiz kimse kalmayacak. Oteller ve diğer işyerleri ile işsiz vatandaşlarımız arasında köprü olarak doğru iş ve işyerine yerleştireceğiz Serik Gülümseyecek!” dedi.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİRLİKTE BAŞARABİLİRİZ

Seçim çalışmalarıma mahalle ve ev ziyaretleri yanı sıra sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Millet İttifakı Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek; “STK’lar kentlerin gelişmesine büyük katkı sağlayan kuruluşlardır. Bir belediye başkanı ben mantığı ile hareket ederse Serik’in gelişmesinin önünü keser. O yüzden STK’lar benim belediyecilik anlayışımda çok önemli yere sahiptir. Serik’i dünya kenti yapmayı birlikte başarabiliriz Serik Kentleşecek!” dedi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zarar 30 Milyon TL ÜzerindeÖnceki Haber

Zarar 30 Milyon TL Üzerinde

Otlattığı Tekenin Boynuz Darbeleri ÖldürdüSonraki Haber

Otlattığı Tekenin Boynuz Darbeleri Öldür...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar