Mecek, sessizliğini bozarak isyan etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mecek, sessizliğini bozarak isyan etti
2014 seçimlerinde de Ak Parti Serik Belediye Başkan Aday Adayı olan Yusuf Mecek, sosyal medya hesabından isim vermeden Ak Partili Serik Belediye yönetimini eleştirerek isyan etti.

15 yıl boyunca Belek Belediye Başkanlığı yapan Büyükşehir yasası ile belde belediyelerin kapanmasından sonra 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Serik Belediye Başkan Aday Adayı olan Yusuf Mecek sonunda sosyal medya hesabından isyan etti. Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama ile kurulduğu günden bu yana Ak Partili olmaktan gurur duyduğunu ve hala Ak Partili olduğu için partiye zarar vermemek adına bugüne kadar sustuğunu belirten Yusuf Mecek, isim vermeden Serik Belediye yönetimini eleştirdi. Ak Parti bayrağının kişisel çıkarları ve basit egoları olanların eline teslim edilmemesi gerektiğini de belirten Mecek, “Bu zihniyettekilerin Serik’imizi nasıl yönettiği de ortadadır” dedi.

 

Mecek’in yaptığı paylaşıma kısa süre içerisinde binin üzerinde beğeni gelirken yapılan yüzlerce yorumda ise vatandaşlar Mecek’i desteklerken Serik Belediyesi yönetimine isyan ettiler. Yaptığı paylaşım ile adeta içini döken ve Ak Parti’ye zarar vermemek için 3 yılı aşkın zaman içerisinde birçok olaya karşı sabırla sessizliğini de koruduğunu belirten Yusuf Mecek Ak Parti bayrağının kişisel çıkar gözeten ve basit egosu olanların eline bırakılmaması çağrısında da bulundu. İşte Ak Partili Yusuf Mecek’in binlerce beğeni ve yorum olan o paylaşımı: 15 yıl boyunca belek beledıye başkanlığı görevimi yürüttüğüm sürece birçok çalışma arkadaşlarım oldu. Her biri benim için kıymetli olmuşlardır. Ak Parti kurulduğu günden beri Ak Parti bayrağını gururla taşıdım. Hala da Ak Parti bayrağına partimizin oluşumuna zarar vermemek için 2014 seçimlerinden bugüne kadar sessiz kalarak sevdalısı olduğum partime zarar vermekten kaçınarak taşıyorum. 3 yılı aşkın süredir birçok olaylara karşı sessizliğimi sabırla koruyorum. Belediye başkanlığı yaptığım zamanda yanımda olan çalışma arkadaşlarımla birlikte çekindiğimiz fotoğrafı paylaştı diye, personele belediye ile ilişkisini kesmesi için telkinde bulunan zihniyetin Serik’imizi nasıl yönettiği ortadadır. Daha benim resmime bile tahammülleri olmayan zihniyet, acaba ben kıymetli̇ Serikli kardeşlerimi ziyaret ettiğim zaman nereye saklanmayı düşünüyorlar? Öyle ki resmimi paylaşan, beğenen çalışma arkadaşlarıma yaptıkları ortadadır. Ak parti bayrağını bu şekilde kişisel çıkarları için ve basit egoları için kullananların eline bırakılmaması gerektiğini herkesin bilmesini isterim. Sevgi ve saygılarımla...”

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu Yeni Eğitim Öğretim Yılına HazırlanıyorÖnceki Haber

Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu ve İmam...

Yaz Spor Okuluna Değerler EğitimiSonraki Haber

Yaz Spor Okuluna Değerler Eğitimi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar