Millet İttifakı Kökez Mahalle Mitinginde Coşkulu Kalabalık ‘Başkan Mecek’ dedi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Millet İttifakı Kökez Mahalle Mitinginde Coşkulu Kalabalık ‘Başkan Mecek’ dedi
Millet İttifakı İyi Parti Serik Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek’in Kökez Mahallesi Mitingine binlerce katılım sağlayan vatandaşlar ‘Başkan Mecek’ diye uzunca süre tezahürat ederek destek ve sevgilerini gösterdi.

Yusuf Mecek’in Kökez Mahallesinde düzenlenen mitinge İyi Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İyi Parti Milletvekili Tuba Vural Çokal, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, İyi Parti İlçe Başkanı Kadir Bodur ve CHP İlçe Başkanı Yusuf Etli katıldı.
Kalabalık bir katılımla yapılan kökez mitinginde vatandaşlar sık Başkan Mecek diye tezahüratta bulundular.

EKSİKLERİN HEPSİNİ BEN ÇÖZECEĞİM
Belediye Başkan Adayı Yusuf Mecek yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Kökez Mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Elektrik sıkıntısından tutun alp yapısına, kanalizasyon, doğalgaz eksikliğini çok iyi biliyoruz. Bu eksikliklerin hepsini ben çözeceğim. Sıcak asfalt dökülmemiş bir sokak dahi bırakmayacağım. Biliyorsunuz Kökez Mahallemize okul projemiz var, hatta okul projemizin hayırseveri dahi hazır. Sizlerin desteği ile seçildiğim takdirde inşallah 2 yıl içerisinde okulumuzu yaptırıp Milli Eğitime teslim edeceğiz. Tabi birde düğün salonu ihtiyacı var, seçimi kazanırsak inşallah 2 katlı düğün salonu sözünü huzurunuzda veriyorum. Biliyorsunuz her mahallemize çalışan annelerimiz için çocuk kreşi yapıyoruz. 65 yaş üzeri vatandaşlarımızdan taşıma ücreti aldırmayacağız bunu belediyemiz karşılayacak. Hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

AYDIN; YUSUF MECEK KARDEŞİMİZ 4 PUAN ÖNDE 
Koray Aydın; “Serik’te Yusuf Mecek kardeşimiz şu anda 4 puan önde. Şimdi bunu en az minimum 10 puana çıkararak bu seçimi garanti altına almak alabilmek için hepimiz bir çalışacağız ve bunu da birlikte başaracağız değerli hemşerilerim.”
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Serik’e gelerek, partisinin belediye başkan adayı Yusuf Mecek’e destek verdi.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Akşam ise Kökez Mahallesi’nde düzenlenen mitinge katıldı. Burada yaptığı konuşmada Muhittin Böcek ve Yusuf Mecek’in anketlerde önde olduğunu belirten Aydın şunları ifade etti; “Gecenin bu vaktinde burada toplanan bu kalabalığa saygı duyuyorum bu bir inancın ifadesidir bu bir kararlılığın ifadesidir yaşadığımız ilçemize ilimize büyük Şehrimize karşıya bizim sorumluluğumuz var aynı şekilde teneffüs ettiğimiz Bu vatanın tümüne karşı sorumluluğumuz var işte bütün bunlara dikkat ederek 31 Mart akşamında bir karar alacağız. Genel merkezimizden bütün iller Takip ediliyor Şu anda Antalya’da büyükşehirde Sayın Muhittin Böcek şu anda 5 puan önde inşallah hep beraber Onu Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız yine aynı şekilde Serik’te de Yusuf Mecek kardeşimiz şu anda 4 puan önde. Şimdi bunu en az minimum 10 puana çıkararak bu seçimi garanti altına almak alabilmek için hepimiz bir çalışacağız ve bunu da birlikte başaracağız değerli hemşerilerim.”
Serik’te yabancı olmadığını ve birbirlerini iyi tanıdıklarını belirten Aydın, özellikle Bakanlık yaptığı dönemde Serik’e bir çok hizmet yaptığını bir çok kişinin hatırladığını dile getirdi. Bu hizmetleri yaparken, kararlılık, inanç ve ülkeye olan sevdalarını ispatladıklarına vurgu yapan Aydın, “Bu bir mahalli seçim, burayı yönetecek insanları seçeceğiz. Bu bizi ilgilendiriyor. Burası bizim yaşam alanımız. Hem yerelde hem de genelde bütün olabilecekler konusunda vatandaş inisiyatifinin kullanılmasını istiyoruz. Çünkü vatandaşı kul köle yapan anlayışa karşı içinde bulunduğu şartları değerlendirip ona karşı tavır alma kabiliyetini her birimizin göstermesi lazım. Devletin gücü kudreti ele geçti mi bazen insanı yanlış şeylere sevk edebiliyor. Bunun acı örneklerini görüyoruz. Hayatımız karardı. İnsanların çoğunluğu yaşam mücadelesi veriyor. Günü kurtarma mücadelesi veriyor. İşçimiz ve memurumuz aynı şekilde. Hepimiz kardeşiz. Farklı partilerde olmak ayrıştırmayı gerektirmez. Sandık kurulur geçer. Yukarısı kutuplaştırmazsa aşağıdaki vatandaşlar olarak bizim sıkıntımız yok. Hepimiz bu ülkeyi çok seviyoruz. Yeter ki aramıza birileri girmesin.” dedi.
 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ali Şafak Öztürk Belek'te Golf Oyunu Sayısı Yüzde 71 ArttıÖnceki Haber

Ali Şafak Öztürk Belek'te Golf Oyunu Say...

Akçaalan'da Anlamlı ProgramlarSonraki Haber

Akçaalan'da Anlamlı Programlar

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar