Serik Ak Parti, İlçe Danışma Toplantısında Bir Araya Geldi!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Ak Parti, İlçe Danışma Toplantısında Bir Araya Geldi!
            Ak Parti Serik İlçe Başkanlığının, yerel seçimlerden sonraki ilk ilçe danışma toplantısı Serik Belediye Toplantı salonunda yapıldı.

 

           

            Toplantıya, Serik Koordinatörleri Ak Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz KATI, Mehmet UYSAL, Veli Öztürk, Serik Belediye Başkanı Enver APUTKAN, Kadın Kolları Başkanı Esmahan CAN, Gençlik Kolları Başkanı Ümit Ünal, Meclis Üyeleri, ana kademe, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ve Mahalle Başkanları katıldılar.

 

            Serik Koordinatörü Yılmaz KATI, hem Serik İlçe Teşkilatı, hem Serik Belediye Başkanı Enver APUTKAN ve hem de Serik'lilere teşekkürleri ile toplantıyı açmasının ardından sözü İlçe Başkanı Hasan KOZAN'a verdi.

 

            Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan KOZAN konuşmasında, 31 Mart yerel seçimlerinde, Serik Belediyesinin tekrardan kazanılması ile ilgili, teşkilat mensuplarına, mahalle temsilcilerine, meclis üyelerine, MHP İlçe Başkanı ve Teşkilatına, milletvekillerine, Cumhur İttifakı Serik belediye Belediye Başkanı Enver APUTKAN’a, Antalya ve Serik'te yaptığı çok büyük hizmetlerle ilçemize katkıda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes TÜREL'e, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem TAŞ ve İl Yönetimine, kampanya süresince destekleri ile motive eden Turizm Bakanı Sn. Mehmet Nuri ERSOY, İçişleri Bakanı Sn. Süleyman SOYLU, Dışişleri Bakanı Sn. Mevlüt ÇAVUŞOĞLU'na ve en önemlisi yağmur çamur soğuk demeden, gerek seçim bürosunda gerekse mahalle çalışmalarında hiçbir zaman yalnız bırakmayan, sandıkları ve okulları bekleyen birçok isimsiz gönüllülere teşekkür ederek konuşmasına başladı.

 

            Konuşmasının devamında Kozan şunları söyledi; " Önümüzde 5 yıl var.. Oy veren vermeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ederek, gönül belediyeciliği, hizmet belediyeciliği ile tüm makamların milletimizin emaneti olduğu bilinciyle, hep birlikte Belediyemize, Belediye Başkanımıza desteğe, ilçemize katkıya, çalışmaya devam, Hedef 2023, Hedef 2053, Hedef 2071 diyerek saygılarımı sunuyorum."

 

            Serik Belediye Başkanı Enver APUTKAN'da  "seçim süreci ile ilgili hem teşkilat mensuplarımıza, hem MHP teşkilatına, hem de bir çok gönül veren destek veren Serikli hemşerilerime, milletvekillerimize, Sayın Bakanlarımıza, Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum." diyerek başladığı konuşmasının devamında, Serik Belediyesinin mevcut durumu ile ilgili ve önümüzdeki dönemde yapılacak projelerle ilgili bilgiler verdi.

 

            Başkan APUTKAN konuşmasına şöyle devam etti; "Serik Belediyesi olarak, bu makamların 5 yıllığına emanet olduğunu bilen biri olarak, halkımızın beklentileri doğrultusunda, sözlerimiz ve yapacaklarımızın ardındayız, hep birlikte titizlikle çalışıp, farkı fark ettireceğiz. BU vesileyle tüm halkımızı da saygıyla selamlıyor Halkımızın mübarek ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.

 

            Toplantının son bölümünde, katılımcılarla karşılıklı soru cevap şeklinde geçen Yerel Seçim sonrası ilk İlçe Danışma Toplantısı sona erdi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik, Ramazan Ayına HazırÖnceki Haber

Serik, Ramazan Ayına Hazır

Otomobil kamyona çarptı; 6 Suriyeli yaralandıSonraki Haber

Otomobil kamyona çarptı; 6 Suriyeli yara...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar