Serik Ak Parti Yerel Seçim Eğitim Programına Katıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Ak Parti Yerel Seçim Eğitim Programına Katıldı
Serik AK Parti İlçe Teşkilatı,  Genel Merkez AR-GE Başkanlığının düzenlediği "Yerel Seçimler Yolunda Teşkilat Eğitimleri" kapsamında 19 İlçe Teşkilatıyla birlikte Antalya Erdem Beyazıt Kültür Merkezinde eğitime katıldı.Eğitime önceki dönem Sağlık Bakanı Dr.Recep Akdağ katıldı.

Eğitim, İl Başkanı Avukat İbrahim Ethem Taş’ın açılış konuşmasıyla başladı.

 

Taş:”Bu eğitimle birlikte seçim çalışmaları startını vermiş bulunuyoruz” dedi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyen Taş, "19 ilçenin herbirinin ayrı bir önemi olduğunu vurgulayan Taş, 19 ilçeye hizmet noktasında Büyükşehir Belediyesinin önemini vurgulayarak Menderes Türel’le birlikte tekrardan bir seçim zaferi yaşayıp AK Belediyeciliği ve hizmetleri tüm Antalya sathında devam ettireceklerini" belirtti.

 

Daha sonra Eğitim programını yöneten Recep Akdağ, teşkilat içi çeşitli önemli bilgiler verdi.

Eğitimden sonra kısa bir değerlendirme yapan Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, "bu tarz eğitimlerin gayet verimli geçtiğini ve motivasyon anlamında da ciddi katkıları olduğunu söyledi. Kozan:”Başta eğitimi veren önceki dönem Sağlık Bakanımız Dr.Recep Akdağ’a çok teşekkür ediyoruz. Sağlık anlamında Türkiye'de adeta devrim yapan, Ak Parti Hükümetlerimizin başarılı üyelerinden sayın Bakanımız, yerel seçimlerle alakalı önemli stratejiler ve bilgiler verdi.” Kozan:”Sloganımızda da yazdığı gibi; Tevazu,Samimiyet ve Gayret ile ,inşallah 31 Mart’taki Yerel Seçimlerde zaferle çıkacağız. Ülkemiz her türlü badireler atlatırken Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Önce Millet Önce Memleket parolasıyla tüm gücümüzle çalışıp ülkemiz üzerindeki tüm oyunları bozacağız.” dedi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik Belediye Spor Salonda Çalışmalarına Devam EttiÖnceki Haber

Serik Belediye Spor Salonda Çalışmaların...

İstanbul Üniversitesi Çocuk İstismarı ve İhmaline Multidisipliner Yaklaşım SempozyumuSonraki Haber

İstanbul Üniversitesi Çocuk İstismarı ve...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar