Serik Ak Partide Bayramlaşma

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Ak Partide Bayramlaşma
Serik Ak Parti ilçe başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programı Dsi Park’ta yapıldı. Bayramlaşmaya Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Serik Şoförler Odası Başkanı Sedat Karagöz, Serik Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yavuz ve partililer katıldı.

Serik Ak Parti ilçe başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programı Dsi Park’ta yapıldı. Bayramlaşmaya Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Serik Şoförler Odası Başkanı Sedat Karagöz, Serik Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yavuz ve partililer katıldı.

 

İlçe başkanı Kozan yaptığı kısa konuşmada, “Tüm Seriklilerin Ramazan bayramını kutlarım, Ramazan Ayında teşkilat olarak gece gündüz çalışmalar gerçekleştirdik. İftarlar verdik, vatandaşlarımızla iftarlarda buluştuk, ihtiyaç sahiplerinde yardımlar ettik.” Dedi.

 

ÇALIK, “Bizde Siyaseti Öğrenmeye Ağır Ağır Başladık”

 

Belediye Başkanı Ramazan Çalık” bizde siyaseti öğrenmeye ağır ağır başladık, Sayın Başkanım, vekilim, biz sizi hep başkan olarak gördük. İlçe başkanımızın dediği gibi Ramazan ayını en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştık, yoksullara ulaşmaya çalıştık, hem kadın kollarımın hem teşkilatımızın taleplerini yerine getirmeye çalıştık. Toplu yemek verdik. Ramazan ayının manevi olarak yaşadık.  Serik dolu dolu Ramazan ayı yaşadı. El birliği ile hep beraber Serik’e hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

 

Köse'nin sözünü çizgi film izleyen küçük çocuk kesti

 

Partisinin yaptığı bayramlaşmada konuşan Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ” Tüm dostlarımızı burada görmek kucaklaşmak hasbihal etmek Serik’te nasip oldu. Köse konuşma yaptığı sırada Ak Parti Serik kadın kolları başkanı Esmehan Can’ın torunu 7 yaşındaki Kayra Can’ın akıllı telefon ile çizgi film izlediği sırada Köse; “küçük azıcık sesini kıs” “hadi küçük kıs ne konuştuğu karıştırıyorum, bayramda çocukları sevindirmemiz lazım, çizgi film sesi gelince ben ne konuşacağımı karıştırıyorum, izlesin babaannesi izlesin, sevdiğimde bir çizgi film kafa oraya gidiyor” Ramazan bayramı çok özel gerçekten bir ay boyunca Ramazan’ı yaşadık. Hep birlikte yaşadık. Ramazan Ayından birlik ve beraberlik doruk noktaya çıkıyor. Teşkilatlarımız Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımı ziyaret etti evlerine konuk oldu. AK Parti'nin milletin bağrından çıktığını vurgulayan Köse, "Biz sofraya oturduğumuz zaman samimiyetle oturuyoruz. Bunu siyaset olsun diye yapmıyoruz. Seçimden seçime kapı çalmıyoruz. Bu milleti kandıramazsınız. Bu millet samimi olup olmadığını gözünün içine bakarak anlıyor. Millet lidere bakıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideriniz varsa, millette sizin arkanızdan yürüyor. Yapacak çok işimiz var. Daha çok çalışmamız lazım. Nerede mazlum varsa yardım elimizi uzattık. Bu hayırlarla Allah'ın yardımı bizimle birlikte oluyor. Biz elimizden geldiğince safları sık tutacağız. Bayram vesilesi ile değerlerimize daha çok sahip çıkacağız. Büyük küçük bayram coşkusunu yaşayacağız. Bütün meselelere müzahir oluyoruz, çözmek için çalışıyoruz. Teşkilatlar millete devlet arasında köprü oluyor. Serik’te yapacak çok iş var. Serik hizmeti çok bekledi. Şimdi o dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Serik’imize hizmetler geliyor. Caddelerimiz güzelleşiyor. Serik’e Büyükşehir Belediyesininde eli değdi. Yavaş yavaş Serik’e hizmetleri yapacağız. Takım kaptanımız Dış İşleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu her zaman yanımızda oluyor. " ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik’te Protokol BayramlaştıÖnceki Haber

Serik’te Protokol Bayramlaştı

Işın Karaca Yeğeni ile Serik'te Konser VerdiSonraki Haber

Işın Karaca Yeğeni ile Serik'te Konser V...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar