Serik Ak Parti’de Bayramlaşma DSİ Parkta yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Ak Parti’de Bayramlaşma DSİ Parkta yapıldı
Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı Kurban Bayramı programını DSİ Park’ta bugün saat 10:00’da gerçekleştirdi.

Kurban Bayramı dolayısıyla bayramın 2. Günü Ak Parti teşkilatı DSİ Park’ta düzenledikleri programda vatandaşlar ve partililer ile bayramlaştı. Düzenlenen Bayramlaşma programına Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın kayınbiraderinin vefatından dolayı katılamadı.

 

Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı bayramlaşma programına partililer ve vatandaşlar katıldı. Aynı zamanda MHP’nin bayramlaşmasına Serik Esnaf Odası Başkanı Mehmet Cesur, Serik Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın ve Yeni Mahalle Muhtarı Recep Savaş’ta katılanlar arasında yer aldı.

 

CUMHURBAŞKANIMIZ HEP HEDEF OLDU

Vekil İbrahim Aydın’ın selamını ilerek konuşmasına başlayan Ak Parti İlçe Başkanı Hazan Kozan; “Herkesin Kurban bayramını kutluyorum. Partimiz kurulandan bugüne kadar o kadar badireler atlattık. Ama milletimiz doğruyu ve gerçeği kusursuz görmekte ve bugüne kadar partimizi iktidar yapmıştır. Geçmişe doğru düşündüğümüz zaman Cumhurbaşkanımızın muhtar dahi olamaz denildiği günleri hatırlıyoruz. Partimizin katılmasının istenmesi gibi badireleri Onun önderliğinde aştık Bugüne kadar Cumhurbaşkanımız hep hedef oldu. Hepsini aştık. Tarihinde ilk defa bu milletimiz için esnafımız için turizmcimiz için ekonomi çok önemli faizlerin 70’lerden 5’lerin altına düştü. 2023 hedeflerine giden Türkiye’yi hedeflerinden saptırmak için 17 – 25 Aralık operasyonlarında direk Cumhurbaşkanımızı hedef aldılar. Allah’a şükür onları da atlattık. Ardından 2014 yerel belediye seçimlerini yaşadık. İlçemizde güçlü bir zaferle yerel yönetimi devraldık. Belediye seçimlerinden sonrada durmadılar Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de birtakım adaylar çıkararak acaba Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ülke iradesinden def edebilir miyiz diye hesap ettiler ama bu milleti hesap edemediler. Çünkü aynen burada olduğu gibi sabahın erken saatinde Cumhurbaşkanımız ne dese partimiz ne dese insanımız orda toplanmak orda gücünü göstermek konusunda hiç tereddüt etmedi ve sandıklarda da bu gücünü hep gösterdi. Devamında maalesef 15 Temmuz’da ülkemizde içimizdeki hainlerle beraber bu ülkeye tarihimizde görülmemiş bir ihaneti yaşatmaya kalktılar ama hepimizin sayesinde bu milletin sayesinde 249 şehidimiz var 2000 üzerinde gazimiz var Allah onlardan razı olsun. Allah tüm şehitlerimizden vatanımızın kuruluşunda geçmişte bu millet için vatan için bayrak için canını seve seve veren şehitlerimizden Allah Razı olsun inşallah bizlerde onlara laik olabiliriz. Fakat büyüyen Türkiye’de hedef hep Cumhurbaşkanımızdı şükürler olsun yine Genel Başkanımız, bakanlarımız var milletvekillerimiz var hepsinden Allah razı olsun ki böyle huzurlu bir ortamda vatandaşlarımızla birlikte bayramlaşmalarımızı yapabiliyoruz. Ben ilçe teşkilatımızda bugüne kadar koşturmuş tüm dava arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Bu bayram vesilesiyle tüm büyüklerimizin ellerinden öpüyorum saygılar sunuyorum” dedi.

BU PARK YILAN YUVASIYDI

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık; “Hepinizin bayramını gönülden kutluyorum. Allah daha güzel bayramları hep birlikte yaşamayı tekrar nasip etsin. Huzurumuzu birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Her şey gönlünüzce olsun inşallah. Malumunuz Serik’e hizmetimizin 3. Senesini tamamladık. Hamdolsun bugüne kadar düşünüp de yapamadığımız veya ucundan yakalayamadığımız bir faaliyetimiz kalmadı. Malum Serik’in çok ciddi problemleri vardı geçmişi çok fazla karıştırmak istemiyoruz ama hatırlamamızda da fayda var. Bakın bu park daha önce yılanlar yuvasıydı. Hiç unutmuyorum burada oturan bir vatandaşımızın evimizin bodrumunda yıllar oluyor dedi. Hamdolsun şu an burada çok güzel bir mekân yaptık. Bayramlaşmalarımızı burada yapıyoruz yani basit bir örneğimiz. Diğer bir konuda Şeriki marka kent yaparak büyütmek istiyoruz. Bunun için Serik’te tam 25 tane uygulama yaptık. İnşallah önümüzdeki günlerde Serik’te büyük bir alan tekrar inşaat alanına kazandırılmış olacak. Hedefimizin Serik’in 250 -300 bin kişilik ideal bir ilçe olması bunun için gayret ediyoruz bunun içini doldurmaya çalışılıyoruz. Serik’in kalbinde bir fakülte açtık. Diğer fakülteler ve diğer yüksek okullarda gelecek. Bu sene inşallah önümüzdeki yıl için tekrar ikinci bir fakülte açılması için çalışmalara başladık. Her zaman sunu söylüyoruz gayret bizden takdir Allah’tandır diyoruz. Biz girişimizde bulunarak gayret edelim inşallah o fakülteni açılmasını da sağlarız. Verdiğimiz sözlerin hepsinin peşindeyiz.

SERİK’TE KAFAMIZ DiK YÜRÜYECEĞİZ

Hepsinin gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Birçoğu da gerçekleşti zaten hamdolsun. Son kalan projelerimize başlıyoruz ihalelerine çıkıyoruz. Köylerimize gittiğimizde Büyükşehir ile birlikte kafamız dik varıyoruz. Mahallelerimize de gideceğiz Serik merkez dede kafamız dik dolaşacağız amacımız bize güvenenleri mahcup etmemek teşkilatımızı mahcup etmemek partimizi mahcup etmemek en önemlisi de oy verdik nerden verdik dedirtmeden sizleri mahcup etmemek için gece gündüz çalışıyoruz. Bunu görüyorsunuz herhalde inşallah taktirde ediyorsunuzdur. Bunun için çalışıyoruz sloganımızda tuttu biliyorsunuz işimiz gücümüz Serik diyoruz. Şimdi yeni bir slogan üretmeye çalışıyoruz bu biraz demode oldu yeni bir slogan için arkadaşlara talimat verdik yeni bir şeyler yapmamız lazım çünkü her seneye yeniliklerle girmemiz lazım. Şimdi köylerimizde kapalı mekân isteyip te yapmadığımız mahallelerimiz köylerimiz kalmadı. İnsanlarımızın bayramını düğününü mevlidini Kur’an-ı ‘nı huzur içinde yapabileceği mekanlar oluşturduk.

 

HEDEFİMİZ 100 KM ÜZERİNDE SICAK ASFALT DÖKMEK

Geçenlerde bir ilimize gitmiştik bir afiş gördüm 16 km sıcak asfalt yaptık diye reklam yapıyordu. Bir şu ana kadar 60 km sıcak asfalt yaptık hedefimiz 100 km üzerine çıkmak. Geçen sene 30 km yapmıştık şu anda 60 km yi geçtik inşallah hedefimiz bu sene 90 km. Ekibime de buradan gönülden teşekkür etmek istiyorum. Nihayet ağır ağır takım olmayı başardık meclis üyelerimizde teşkilatımızla birlikte alkışı hak ediyor. Ekibimiz bu 10 günlük tatilde 5 günü çalışarak gece gündüz çalışarak bu memleketin insanlarının rahat etmesi için çalıştılar. Hem teşkilatımız hem biz acemilik dönemini geride bırakarak olgunluk dönemine girdik. Bundan sonra inşallah daha ilerleyeceğiz. Artık mazeret yok hizmete devam diyoruz. İyi ki asfalt plentini oluşturduk istediğimiz zaman asfaltımızı üretiyoruz istediğimiz zaman yollarımızı asfaltlıyoruz. Kenar semtlerden başladık biliyorsunuz. Şimdi sıra Kökez’e geldi Kökezliler çok sabırsız. İnşallah Kökez’de de asfaltsız yol kalmayacak en kıza zamanda da oraya gireceğiz inşallah. Çünkü destek sizden hizmet bizden bunu hep birlikte başarmak zorundayız. Çünkü bu vatandaş bizi hizmet için seçti. Geçenlerde Serik’ten 3 günlük ayrıldım Serik sporumuzu kamp yaptığı ilde ziyaret ettim. Takımımızı da seyrettim çok iyiler. Serik’in olmazsa olmazlarından Serik sporun şampiyon olması inşallah hep birlikte de bu sene bu başarırız diye ümit ediyorum. Bu konuda yaptığımız destek ortadadır bunu sizlerde görüyorsunuz ve takdir ediyorsunuz. İnsanların bize alıştığını da görüyorsunuz. Ama takım oyunu da dedik hep birlikte hareket edersek Serik’te uzun süre Allah’ın izniyle hep birlikte hizmet ederiz. Biz siyaset için çalışmıyoruz gelecek için çalışmıyoruz oy için çalışmıyoruz biz sadece her zaman için söylüyoruz hedefimiz var Allah rızası için bu memlekete hep birlikte hizmet edelim işte bunun için çalışıyoruz. İsimlerimizin kalıcı olması için hizmet ediyoruz. Serik’imize bir şeyler yapabilirsek hep beraber ne mutlu işte bunu sizlerin vereceği destekle. Bayramlar nedir hayatımızın bir sevinç kaynağıdır bu yaşamın bir sevinç kaynağıdır birlik beraberliğimizdir. Bayramlarda hep bir araya geliyoruz coşkuyla kutlamaya çalışıyoruz. Bayram kendine has bir manası vardır bir ruhu vardır insanların birbirlerine karşı sevgisi saygısı vardır. Bu bayram günleri gibi her günümüzü değerlendirebilirsek bu memleket kazanır. Hep şunu söyledik pozitif düşünmeyi hepimizin öğrenmesi lazım. Hepimizin şu mübarek günde olduğu gibi saygı ve sevgi içerisinde olması lazım. Nifaktan ayrılıktan ayrışmadan hepimiz kaybederiz. Biz beraber olursak şu memleket kazanır ülke kazanır. Bugüne kadar verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNDERLİĞİNDE HİZMET EDİYORUZ

Son olarak konuşan Ak Parti Antalya İl Yönetim Üyesi Serik Koordinatörü Hıfzullah Şahbaz ; “ Öncelikle hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Rabbime sonsuz hamdı senalar olsun bir bayrama daha huzur ve güven içerisinde kavuştuk. Öncelikle huzur ve güven içerisinde bu al bayrağımızın altında bu bayramlara kavuşmamıza vesile olan şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum. Onlar canlarını verirken bizlerde Ak Parti Teşkilatı olarak 15 yıldır başımızda liderimiz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu ülkeye hizmet ediyoruz. Yani bu huzur ve güven ortamı devam ettirmek için çalışıyoruz. Burada bayram vesilesiyle de şunu belirtmekte fayda var bayramlar birlik ve beraberliğin kardeşliğin pekiştiği ayrılık ve dargınlığın yok edildiği kötü düşüncelerin fitnenin fesadında uzaklaştırıldığı günlerdir” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik MHP İlçe Teşkilatında BayramlaşmaÖnceki Haber

Serik MHP İlçe Teşkilatında Bayramlaşma

Serik CHP İlçe Teşkilatında Baykal’lı BayramlaşmaSonraki Haber

Serik CHP İlçe Teşkilatında Baykal’lı Ba...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar