Serik Amerikan Kültürde Yaz Kursları Başladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Amerikan Kültürde Yaz Kursları Başladı
Amerikan Kültür’de Yaz Kursları sabah, öğlen, akşam gruplarıyla başladı. Bu yaz da öğrencilere yine eğlenceli ve kaliteli eğitimin kapıları aralandı.

Amerikan Kültür’de Yaz Kursları sabah, öğlen, akşam gruplarıyla başladı. Bu yaz da öğrencilere yine eğlenceli ve kaliteli eğitimin kapıları aralandı.

 

Öğrencilerimiz Amerikan Kültür’de haftada 3 gün gerçekleştirilen bu program kapsamında günde 40 dakikalık 4 ders saati İngilizce eğitimi alıyor. 9 hafta sürecek olan yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi ile 2 seviye ilerlenmiş olacak. Her yaşa ve seviyeye özel oluşturulan sınıflar en fazla 14 kişiden oluşup, tatil süresince çocuklar ve gençler uzman öğreticiler tarafından günümüzün modern teknikleriyle yabancı dil eğitimi almaktadırlar. Sosyal etkinliklerle de öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlanmakta, ücretsiz aktivitelerden futbol, dans, gitar, masa tenisi, mini golf, boyama, satranç ve zeka oyunları ile yaz boyunca öğrencilerin sosyalleşmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin İngilizce seviyeleri dikkate alınarak hazırlanan bu program 6 yaşından itibaren gerekli olan Yabancı Dil eğitimini uzman öğreticilerle gerçekleştirmektedir.

 

 Sabah grupları 10:00 - 13:10 arasında öğlenci grupları 14:00  - 17:10 arasında ve akşam grupları 17:30 – 20:40 veya 18:30-21.30 arasında ders yapmaktadır. İngilizce dersleri Pazartesi, Çarşamba, Cuma;  ya da Salı, Perşembe, Cumartesi günlerinde yapılmaktadır. Her bir ders saati 40 dakikadan oluşacak şekilde hazırlanan program öğrencilerin hem okul İngilizcesini desteklerken hem de pratik konuşma yetisi kazandırmaktadır. Amerikan Kültür’ün yaş ve seviyelere özel olarak hazırlanmış olan ve dışarıda satılmayan kitapları kaynak olarak ücretsiz verilmektedir. Macera Parkı, Rafting, Balık Tutma, Yüzme ve At Binme gezileri ile öğrencilerimize doğanın kucağında sosyalleşme imkânı sağlıyoruz. Yaz için en eğlenceli yatırım olarak gördüğümüz Yaz kurslarımız başlamış olup her yaştan öğrencileri beklemektedir.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Atatürk Anadolu’da Kütüphane BüyüyorÖnceki Haber

Atatürk Anadolu’da Kütüphane Büyüyor

Bana bir kap su verSonraki Haber

Bana bir kap su ver

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar