Serik Kültür Sanat Derneği 30 Nisan Konserine Hazırlanıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Kültür Sanat Derneği 30 Nisan Konserine Hazırlanıyor
SERKÜDER Türk Halk Müziği Korosu 30 Nisan 2019 Salı günü Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda vereceği konser hazırlıklarını tamamladı.

          Dernek Yönetim Kurulu Başkanı İsmail TUNÇ yaptığı açıklamada  "2019 yılının ilk konserinde yine birbirinden güzel türküleri beraber seslendireceğiz. Serik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzün desteğiyle kurduğumuz koromuzla Tekeli Ortaokulunda Eylül ayının başından beri düzenli olarak çalışıyoruz. Bizler, birbirinden değerli koro üyesi arkadaşlarımızla  ilçemizin kültür ve sanat geçmişine yine iz bırakmak için 30 Nisan 2019 Salı akşamı saat 20:00 da Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonunda Halkımızla buluşacağız. Bu konserimize ilçemiz Demirciler Mahallesinde yaşayan bir kültür hazinesi, ıklık sazının yaşayan son temsilcisi Emin Kök ve Teke Yöresi türkülerinin usta yorumcusu, değerli müzik eğitimcisi arkadaşımız Mevlüt Öz'ü konuk olarak ağırlayacağız.  Çıktığımız bu yolda geçen yıl ve bu yıl desteklerini esirgemeyen Serik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Serik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne, 10 yıldır çalışmaktan ve eğitimcisi olmaktan onur duyduğum bu yıl koro çalışmalarımızı yaptığımız Tekeli Ortaokulu Müdürlüğüne, bize yaptığımız konserlerde konferans salonunun kapılarını açan Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne, 30 Nisan Konserimiz için Koromuza sponsor olan Serik Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği Başkanı Sayın Yusuf Yılmaz'a, Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Sayın Sedat Karagöz'e, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Recep Savaş'a, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı Sayın Ali Gülaydın'a, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Bayar Savran'a, Serik Semt Pazarcılar Odası Başkanı Sayın Mevlüt Akıllı'ya, Yağcılar Ekmek ve Unlu Mamüller Sahiplerinden Sayın Mahmut Yağcılar'a, Stüdyo Celal sahibi Sayın Celal Karadayı'ya, koromuz, derneğimiz ve şahsım adına teşekkür ederim." dedi.

 

         Koro Üyesi Serik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Çalışanlarından Vedat Karagöz 30 Nisan'da düzenleyecekleri konserle ilgili "Koromuzun kurulduğu günden bugüne içindeyim,  koromuzla yaptığımız çalışmalarda, etkinliklerde, konserlerde öğrenci,öğretmen, yönetici, eczacı ,hemşire, bankacı, ev hanımı, sporcu, psikolog birçok meslek grubundan arkadaşlarımızla hoş vakit geçiriyoruz. Geçtiğimiz Haziran, Kasım ve Aralık aylarında birbirinden güzel konserler verdik 30 Nisan Salı günü vereceğimiz konserlerle yine ses getireceğiz inşallah. Koromuz ilçemizin bir değeridir, bu değerin içinde bulunarak destek vermek bizleri mutlu etmektedir." 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Böcek Koltuğunu Çocuk Başkana DevrettiÖnceki Haber

Başkan Böcek Koltuğunu Çocuk Başkana Dev...

Başkan Aputkan’dan Vali Karaloğlu ve Kurum ZiyaretleriSonraki Haber

Başkan Aputkan’dan Vali Karaloğlu ve Kur...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar