Serik Okul Sporları Voleybol Sona Erdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Okul Sporları Voleybol Sona Erdi
Yıldızlar ve Gençler (Erkekler/Kızlar) Voleybol İlçe Birinciliği Müsabakaları 11 Nisan 2019 perşembe günü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 100.Yıl Spor Salonunda yapılan Final Maçları ve Ödül töreniyle sona erdi.

 

 

Ödül Törenine; Serik Belediye Başkan Yardımıcısı Bünyamin Okudan, Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz,okul yöneticileri,emniyet görevlileri,öğtetmenler,öğrenciler ile veliler katıldılar.  Final Maçları sonunda yapılan Ödül Töreninde konuşma yapan Okul Sporları İlçe Tertip Komitesi Başkanı , Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen şunları söyledi: “İlçemizde Yıldız Kızlarda 8 takım, Yıldız Erkeklerde 3 Ortaokul takımı,Genç Kızlarda 7 takım, Genç Erkeklerde 5 lise takımı olmak üzere toplam 23 takım müsabakalara katılım sağladı. İlçe Okul Sporları Tertip Komitesi tarafından organize edilen Yıldız Kızlar/Erkekler ve Genç Erkekler/Kızlar Voleybol İlçe Birinciliği Müsabakaları 11 Nisan 2019 tarihinde yapılan final maçları ve ödül töreniyle sona erdi. İlçe Birinciliği müsabakalarına katılım sağlayan ve dereceye giren tüm takımlarımızı ,sporcularımızı,görevli hakemleri,okul yöneticileri ve Beden Eğitimi Öğretmenlerini Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak tebrik ederiz. Ayrıca bu hafta Polis Haftasi olması münasebetiyle tüm Emniyet Teşkilatımızın gününü kutluyor, Şehit olan tüm emniyet görevlilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 

 

Final Maçları sonunda; Yıldız Erkeklerde

1. Çandır Şehit Öğretmen M.Sadettin Küçük Ortaokulu

2.Cumalı Ortaokulu

3.M.Akif Ersoy Ortaokulu

 

Yıldız Kızlarda

1. Tekeli İmam Hatip Ortaokulu

2. Gedik Ortaokulu

3. Çandır Şehit Öğretmen M.Sadettin Küçük Ortaokulu

4. M. Akif Ersoy Ortaokulu 

 

Genç Erkeklerde

1. Serik Anadolu Lisesi 

2. Orhangazi MTAL

3.Serik IMKB MTAL

4. Hasan Güçlü MTAL 

 

Genç Kızlarda

1. İbn-i Sina MTAL

2.Ertuğrulgazi MTAL

3. Atatürk Anadolu Lisesi

4. Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi oldular. 

 

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını ; Polis haftası olması münasebetiyle Emniyet Görevlileri, Belediye Başkan Yardımıcısı Bünyamin Okudan, Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen,İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Okul Müdürleri verdiler.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ck Enerji Akdeniz Elektrik, E-Devlet Kapısına ‘Enerji’ KattıÖnceki Haber

Ck Enerji Akdeniz Elektrik, E-Devlet Kap...

Serik Spor Serik’lilerindir Kimse Satın AlamazSonraki Haber

Serik Spor Serik’lilerindir Kimse Satın...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar