Serik Ülkü Ocakları Terörü Kınadı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik Ülkü Ocakları Terörü Kınadı
Ülkemizde hemen her gün menfur saldırılar olmakta ve bu menfur saldırılarda güvenlik güçlerimiz ve sivil vatandaşlarımız hayatlarını kaybetmektedir.

Serik Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan YILDIZ; Ülkemizde her gün gözyaşı akmakta. Yeni güne Şehit haberleri ile uyanmaktayız. Ülkemiz Bombaların patladığı güvensiz bir Ülke haline getirilmeye çalışılmaktadır. Bölücü Terör Örgütü korku ortamını hâkim kılmaya ve Ülkemizi karışıklığa ve karmaşa çekmeye çalışmaktadır. 

 

Ülkemizde hemen her gün menfur saldırılar olmakta ve bu menfur saldırılarda güvenlik güçlerimiz ve sivil vatandaşlarımız hayatlarını kaybetmektedir. Öncelikle Terör Saldırılarında Hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet yakınlarına ve Türk milletine baş sağlığı, yaralılara ise acil şifalar dileriz. Bölünmez bütünlüğümüze kast eden gafiller kirli emellerine ulaşmak için her türlü ahlaka, vicdana ve hatta insanlığa hiçbir şekilde yakışmayacak şekilde saldırılar düzenlemekte. Kirli emellerine ulaşmak için her türlü saldırıyı düzenlemektedir. Hainler Ülkemizi kan gölüne çevirmekte, çocuklarımızı öksüz ve yetim bırakmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin en değerli kurumu olan Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında yuvalanan bölücü örgüt vekilleri ise hain teröristleri kast ederek adeta onların avukatlığını yapmakta, terörün yardakçıları ise bu örgütün finans desteğini sağlamakta, Ülkemizi her geçen gün daha çok kaosa sürüklemektedir.  Sömürgeci güçler ellerinden gelen her türlü hain planı gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Bazı çevreler ise terörü haklı çıkarma çabasındadır.

 

Özellikle Doğu ve Güneydoğu İllerimizde yaşayan vatandaşlarımız can ve mal kaybı yaşamaktadır. Vatandaşlarımız hemen her gün çeşitli tehditlere ve dayatmalara maruz kalmaktadırlar… Bunun neticesinde de ülkemizin milli şuuru öldürülmeye çalışılmaktadır. Milli kaynaklardan beslenen bir takım çevrelerin maalesef ki yanlış politika tutumuyla terör her geçen gün ülkemizi kan gölüne çevirmektedir. Birçok siyasi çevrelerde bu oyunlara çanak tutmaktadır. Bu çevreler yüzünden bölücü terör örgütü ülkemizin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde gerçekleştirdiği zulüm ve terör ortamını Türkiye geneline yayarak alanını genişletmeye çalıştığı aşikârdır. Cennet ülkemizi cehenneme çevirmek isteyenler şüphesiz ki bölücüler ve onların destekçileridir. Unutulmamalıdır ki; bölücü terör örgütünün bugünkü eylem kabiliyetine sahip olmasının tek ve en önemli nedeni çözüm süreci ortamı oluşturan ve açılımı destekleyen zihniyettir.

 

Serik Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Olarak Dualarımız ve desteğimiz daima öncelikle Doğu ve Güneydoğu’da terörle mücadele eden güvenlik güçlerimizin muzafferiyeti içindir. Ülkü Ocakları olarak Büyük Türk Milletinle omuz omuza – gönül gönüle gerçekleştireceğimiz kutlu yürüyüşümüz her daim devam edecektir ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti terör karşısında Asla diz çökmeyecektir.

Ne Mutlu Türk’üm Diyene !

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yedisu Erasmus+ Projesinin Başarısı Avrupa’da OnaylandıÖnceki Haber

Yedisu Erasmus+ Projesinin Başarısı Avru...

Durdu Ardıç “Şehide Mektup” İsimli Eseri İle Antalya Birincisi OlduSonraki Haber

Durdu Ardıç “Şehide Mektup” İsimli Eseri...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar