Serik’li Taksiciler Eyleme Devam

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik’li Taksiciler Eyleme Devam
Serik Kadriye Taksiciler kooperatifi Başkanı Abdullah Kocabıyık, “Bu otelin rent a car cısı buradan gidinceye kadar eyleme devam.” Dedi.

Serik Kadriye Taksiciler kooperatifi Başkanı Abdullah Kocabıyık, “Bu otelin rent a car cısı buradan gidinceye kadar eyleme devam.” Dedi.

 

Serik kadriye mahallesinde faaliyet gösteren Kadriye taksiciler kooperatifi esnafları 5 yıldızlı otellerde bulunan Rent a car cıların korsan taşımacılık yaptıkları için eyleme devam ediyorlar.

 

2 gün önce bir otelin önünde kontak kapatarak eylem yapan taksiciler bu günde Kadriye’de bulunan 5 yıldızlı Titanic De luxe Belek otel önünde eylem yaptılar. Kooperatife bağlı taksiciler otel önünde araçlarının kontaklarını kapatarak eyleme devam ettiler. Kooperatif Başkanı Abdullah Kocabıyık Rent A Car cılar bizim ekmeğimiz ile oynuyorlar. 3 yıldır bu rent a carcılarla uğraşıyoruz. Otel içerisinden müşteri alıp transfer yapıyorlar. Böyle bir yetkileri yok. Bazı oteller de özel vip servisi yapıyor. Biz taksiciler mağdur oluyoruz. Bu oteli defalarca uyarmamıza rağmen yine bildiklerini yapıyorlar-. Ya bu rent a car cı bu otelden gidecek, yada gitmediği sürece bizde burada eylemimize devam edeceğiz.” Dedi.

 

Başkan Kocabıyık otelin güvenlik müdürü ile yaptığı görüşmenin ardından yarın sabah yine bur da toplanacağız, bu iş çözümlenene kadar bur da eyleme devam edeceğiz.” Dedi.

,

Bu sırada otelden çıkan içerisinde turist olan korsan bir araçta polis tarafından yapılan kontrolde belgeleri olmaması nedeniyle araç sürücüsüne idari para cezası yazıldı. Araç 15 gün trafikten men edildi. Araç ise çekici çağırılmak sureti ile park a çekildi. Taksicilerin otel önündeki eylemi sırasında herhangi bir olay çıkmazken, polis tarafından sıkı güvenlik tedbirleri alındı.

Taksicilerin eylemine Serik otomobilciler odası başkanı Sedat Karagöz, Serik esnaf ve sanatkarlar kredi ve kefalet koop başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar kredi ve kefalet koop başkanı Ali Gülaydın, Belek taksi koop başkanı Ahmet Karakoyun’ da taksici esnafa destek verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
40 çocuk erkekliğe ilk adımı attıÖnceki Haber

40 çocuk erkekliğe ilk adımı attı

Serik Belediyespor 5 – Konyaaltı Belediyespor 1Sonraki Haber

Serik Belediyespor 5 – Konyaaltı Belediy...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar