Serikspor için Taraftar ve Yönetim Elele

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serikspor için Taraftar ve Yönetim Elele
Serik Grup Pehlivanlar taraftar gurubu ile Serik Belediyespor yöneticileri futbol sezonu öncesi Kahve Kirazı kafesinde buluşarak yeni sezon hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Serik Grup Pehlivanlar taraftar gurubu ile Serik Belediyespor yöneticileri futbol sezonu öncesi Kahve Kirazı kafesinde buluşarak yeni sezon hakkında değerlendirmelerde bulundular. Serik Belediyespor 2017-2018 BAL ligi sezonunda mücadele edecek. Sezon öncesi Serik Grup Pehlivanlar taraftar grubu ile Serik Belediyespor yöneticileri bir araya gelerek fikir alışverişi yaparak yeni sezonda yönetim ve taraftarın birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiği önemi vurgulandı. 

 

Taraftarlar Derneği Başkanı Yunus Özparlar yaptığı konuşmasında “Burada bulunmamızın amacı Seriksporu ileriye nasıl taşırız nasıl birlik ve beraberlik içerisinde gelecek sezona hazırlanabiliriz diye fikir alışverişi yapmak için toplandık. Geçen sene bu birlik ve beraberliği yakalayamadığımız için koskoca bir sezonu hep beraber kaybettik. O yüzden daha önceki düşmüş olduğumuz hatalara düşmeden yönetim ve taraftar olarak birlik ve beraberlik içerisinde mücadele ederek bu sene bu işi başarmalıyız. Bu sene parolamız belli #osenebusene diyoruz çünkü yıllardır 3.lig hasreti çekiyoruz. Yönetim ve Taraftarlar Derneği işbirliği ile bu sene çok güzel oyuncu transferleri gerçekleştirdik. Her zaman için saha içinde ve dışında oyuncularımıza destek olduk, bu sene daha fazla olacağız” dedi. Toplantıya katılan Serik Belediyespor Başkanı Ragip Utan taraftarlara yaptığı konuşmada “ Her şey Serik için yönetim olarak elimizi taşın altına koyduk, biz size güveniyoruz hepinizin arkasındayız. Serik güçlü bir Serik oldu olmaya da devam edecek. Sizlerin sayesinde spora verdiğimiz önemle Serik daha da güçlü hale gelecek. Taraftarlarımız için bana ve yönetimime düşen ne varsa biz buradayız sonuna kadar sizin arkanızdayız “dedi.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sevgilisini Kıskanan Genç İntihar EttiÖnceki Haber

Sevgilisini Kıskanan Genç İntihar Etti

Minibüsçüler eylem yaptı: Çözüm İstiyoruz dedilerSonraki Haber

Minibüsçüler eylem yaptı: Çözüm İstiyoru...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar