Serik’te Akşenerciler bayram vesilesiyle buluştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Serik’te Akşenerciler bayram vesilesiyle buluştu
Serik’te yeni parti hazırlığında olan Meral Akşener destekçileri bugün saat 20:00’da bir kafede buluştu. Kalabalık bir çoğunluğun toplandığı kafede konuşan Kefaattin Duman “ Ohal nedeniyle Meral Akşener Ablamızı anlatmak için saklı saklı çalışma yapıyoruz” dedi.

Serik’te yeni parti hazırlığında olan Meral Akşener destekçileri bayramın ikinci günü saat 20:00’da bir kafede kalabalık bir katılımla bir araya geldiler.  Katılan birçok meslek gurubundan kişiler katılırken buluşmaya gelen kişiler kalabalıktan dolayı heyecanlıydılar. Akşenercilerin buluşmasına Serik BBP İlçe Başkanı Halil Güzel, Serik Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın, Serik Pazarcılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Erdal Çam ve Yeni Mahalle Muhtarı Recep Savaş’ta katılanlar arasında yer aldı.

MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR BÖLGE OLAN SERİK’TEN 80 HEDEFLEMEMİZ LAZIM

Eski Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Başkanı ve Milliyetçi Meslek Adamları Birliği (MİLMAB) Antalya Başkan Yardımcısı Kefaattin Duman yaptığı konuşmada; “Hepiniz hoş geldiniz bildiğiniz gibi ohal dönemindeyiz. Ohal döneminde olduğumuz gibi resmi olarak anonslar yaptıramıyoruz. Şatafatlı yazılar yazıp buyurun gelin diyemiyoruz. Meral Akşener ablamızı anlatmak için saklı saklı çalışma yapıyoruz. Ben bundan ne kadar gurur duyuyorsam birilerinin de utanç duyması lazım. Ama bu kadar baskıya ve korkutmaya rağmen hepinizden Allah razı olsun. Bu gücü sizden gördük iktidar partisinin bayramlaşmasına katılan arkadaşlar var görevli gönderdim izlettirdim. Oraya katılan kalabalığın affedersiniz birkaç katı hiç fazlasınız hiçbir şey beklemeden kendi sevdasıyla vatan millet sevdasıyla bu vatanın geleceğini bekasını düşünen insanlar olarak burada bulunmanızdan dolayı hepinizi yürekten alkışlıyorum. Aramızda bulunan esnaf odası başkanlarım, muhtarlarıma yine aramızda doktorlarımız mühendislerimiz avukatlarımız var. Şu kalabalığın içerisinde gerçekten gurur duyduğumuz meslek adamları var. Bunların hepsinden Allah razı olsun. Şunu hatırlatmak isterim şurada bulunan arkadaşlarımızın arasında dışarıdan gelmiş fazla kimse yok hepsi Serikli hepsi Serik’te ikamet ediyor. Bu organizasyonda en çok emeği geçen arkadaşlarımızdan Recep Alciğer, Osman Körk, Mustafa Küçükmacar, Mete Erdem, Süleyman Ertürk’e çok çok teşekkür ediyorum. Şu güzel inşaların burada olmasından dolayı hizmeti geçen adı geçen geçemeyen bu oluşuma tuz atan herkesten Allah razı olsun. Maksat şu ablanın adını yukarıya doğru taşımak ilerde de vatanın milletin bekasını savunmak için sandığa gidildiğinde de Serik olarak milliyetçi muhafazakâr bir bölgeden bizim görevimiz 51 bulmak mı biz Serik olarak 51’i değil 70 leri 80 leri hedeflememiz lazım ki eksik kalan yerleri biz tamamlayalım. Bu vesileyle de Mübarek kurban bayramınızı kutlarım “dedi.

ABLAMIZIN SELAMI VAR

Serik’teki Akşenercilerin buluşmasına elmalıdan gelerek katılan MİLMAB başkan yardımcısı Ahmet Aydın; “Ablamızın selamı var. Buraya gelmeden Meral Akşener ile telefonla görüştüm sizlere çok selamı var. Buradaki kalabalığı görünce tekrar aradım fakat yoğun temposundan dolayı olacak ki bakmadı fakat mutlaka dönecektir. Eğer şu an sizler burada iken ararsa sizinle görüntülü olarak görüşmek ister. Bende Elmalıdan sizlerle bayramlaşmak için geldim. Milbap gelen başkanı Musa Erturan’ın da selamını sizlere getirdim. Hepinizden Allah razı olsun. Sefer bizden zafer Allah’tan zafere hep beraber ulaşacağız inşallah.” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik CHP İlçe Teşkilatında Baykal’lı BayramlaşmaÖnceki Haber

Serik CHP İlçe Teşkilatında Baykal’lı Ba...

Divas Pırlanta Yüzükler Gönlünüzü Fethedecek!Sonraki Haber

Divas Pırlanta Yüzükler Gönlünüzü Fethed...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar