Serküder’den Teşekkür Ziyareti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
 Serküder’den Teşekkür Ziyareti
Serik Kültür Sanat ve Eğitim Derneği; Prodes kapsamında İçişleri Bakanlığımızca desteklenen “Kendini Keşfet, Riskleri Defet” projesini tamamladı.

Projenin gerçekleştirilmesi sürecinde  desteklerini esirgemeyen Antalya Valiliği İl Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler Müdürlüğü’ne Yönetim Kurulu olarak teşekkür ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı İsmail Tunç ziyaretle ilgili olarak, "Ziyaret esnasında Dernek Yönetimi olarak, biten proje hakkında İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Sayın Hüseyin Kurtay’a  tamamladığımız “Kendini Keşfet, Riskleri Defet” projemizle ilgili bir sunum yaptık. Ayrıca 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde başladığımız ve şu an yürütmekte olduğumuz “Tarihe Ses Ver; Bir Kitap da Sen Oku”  ile hazırlıklarını sürdürdüğümüz  “Sanat Köyü” projelerimiz hakkında bilgiler verdik. Dernek olarak her geçen gün çok daha başarılı çalışmalara imza atmaktan son derece mutluyuz. Her yaptığımız proje ile toplumun farklı  kesimlerine dokunabilmek ve yelpazemizi genişletmek bizlere gurur  veriyor. Ses getiren, farkındalık oluşturacak projeler bizi son derece heyecanlandırıyor. Her anlamda tam koordinasyon sağladığımız bir proje ekibimiz var. Bu ekiple hep birlikte ilerleyen süreçlerde derneğimizin çok daha başarılı projeleri hayata geçireceğine inanıyorum. Bu noktada İl Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler Müdürlüğüne  katkıları ve destekleri için teşekkür ziyaretinde bulunduk. İl Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler Müdürümüz Sayın Hüseyin Kurtay bizleri makamında ağırladı, kendisinin değerli tavsiyelerini aldık, kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca tamamladığımız ve devam eden projelerimizde bizlerden desteklerini esirgemeyen başta İlçe Kaymakamımız Sayın Haluk Şimşek'e, Belediye Başkanımız Sayın Prof. Dr.Ramazan Çalık'a, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Bünyamin Okudan'a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İkram Ekiz'e, Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüz Sayın İbrahim Şanlı'ya, Tekeli Ortaokulu Müdürümüz Sayın Halil Alkan'a, Kaymakamlık Dernekler Masası Sorumlusu Sayın Adem Yağcı'ya, Belpınar Muhtarımız Sayın Hasan Ali Kurt'a şahsım ve Dernek Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ederim." dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Serik Belediyesi Kekemelik Problemine Çözüm Olmaya Devam EdiyorÖnceki Haber

Serik Belediyesi Kekemelik Problemine Çö...

Kablo Hırsızları YakalandıSonraki Haber

Kablo Hırsızları Yakalandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar