Türkiye Şampiyonası Yol Yarışları sona erdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türkiye Şampiyonası Yol Yarışları sona erdi
Serik ilçesinde Kadriye Mahallesinde yapılan Ali Hüryılmaz Türkiye Bisiklet Şampiyonası 6. Ayak Puanlı Yol Yarışları, sona erdi.

 

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Ali Hüryılmaz Türkiye Bisiklet Şampiyonası 6. Etap Yol Yarışları, 3 gün süren mücadelenin son gününde 38 kulüpten 486 sporcu, Kadriye Turizm Yolu'nda pedal çevirdi. Türkiye Bisiklet Şampiyonası 29 Ekim 2017 Pazar günü yapılan ödül töreniyle sona erdi. Ödül törenine Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaaslan, Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Aysel Ataş, Kulüp Yöneticileri, Antrenörler ve sporcular katıldı.

 

 

Yarışlar sonunda kategorilerinde ilk sırayı alan sporcular şunlar:

 

FERDİ KLASMAN

 

60 kilometrelik Yıldız Erkekler A: Okan Kalem (Konya Büyükşehir Belediyespor)

50 kilometrelik Yıldız Erkekler B: Yiğit Suphi Askar (Konya Taşkent Spor)

80 kilometrelik Genç Erkekler: Halil İbrahim Doğan (Kocaeli Brisaspor)

60 kilometrelik Master Erkek 35 yaş: Turgay Germen (Fiberli Antalyaspor)

60 kilometrelik Master Erkek 40 yaş: Mehmet Bahatti (Sakarya Gençlik Merkezi)

40 kilometrelik Master Erkek 50 yaş: Cihat Yurtseven (Tekirdağ Gençlik Hizmetlerispor)

100 kilometrelik Büyük Erkekler: Oğuzhan Tiryaki (Kapadokya Bisikletspor)

20 kilometrelik Yıldız Kızlar: Senanur Süslü (Mosso Ege Pedalspor)

40 kilometrelik Genç Kızlar: Keziban Koyun (Mosso Ege Pedalspor)

50 kilometrelik Büyük Kadınlar: Cansu Türkmenoğlu (Kocaeli Brisaspor)

 

KRİTERYUM KLASMAN

 

Yıldız Erkekler B: Yiğit Eryılmaz (Konya Taşkent Spor)

Yıldız Erkekler A: Muhammet Ersin Akıl (Konya Büyükşehir Belediyespor)

Genç Erkekler: Ahmet Örencik (Kapadokya Bisiklet Kulübü)

Büyük Erkekler: Batuhan Özgür (Torku Şekerspor)

Büyük Kadınlar: Esra Kükçü (Başkent Üniversitesi)

 

TAKIM KLASMAN

 

50 kilometrelik Yıldız Erkekler B: Konya Taşkent Spor

60 kilometrelik Yıldız Erkekler A: Konya Büyükşehir Belediyespor

80 kilometrelik Genç Erkekler: Denizli Telekom Spor Kulübü

60 kilometrelik Master Erkek 35 yaş: Denizli Telekom Spor Kulübü

60 kilometrelik Master Erkek 40 yaş: Fiberli Antalyaspor

40 kilometrelik Master Erkek 50 yaş: Kastamonu Toprak Su Gençlik Spor Kulübü

100 kilometrelik Büyük Erkekler: Torku Şekerspor

20 kilometrelik Yıldız Kızlar: Mosso Ege Pedalspor

40 kilometrelik Genç Kızlar: Sakarya Gençlik Merkezi

50 kilometrelik Büyük Kadınlar: Kocaeli Brisaspor

 

Dereceye giren sporculara ve takımlara kupa ve madalyalarını Kaymakam Haluk Şimşek, Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen ,Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaaslan, Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Aysel Ataş, Kulüp Yöneticileri ve Antrenörler verdi.

Anahtar Kelimeler:
  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Yedisu’da Hazır Bulunuşluk Düzeyi SınavıÖnceki Haber

Yedisu’da Hazır Bulunuşluk Düzeyi Sınavı

Eşekli Muhtar Eşeğini YenilediSonraki Haber

Eşekli Muhtar Eşeğini Yeniledi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar