Vivente Dergisi 17. Sayı Kutlaması

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vivente Dergisi 17. Sayı Kutlaması
Vivente Dergisi sahibi Uygar Avcı ve Meltem Avcı 22 Mayıs Pazar günü dergilerinin 17. Sayını kutlamak için dostları ile Viola Cafe & Bistro’da kahvaltıda buluştu.

Vivente Dergisi 17. Sayı Kutlaması

Vivente Dergisi sahibi Uygar Avcı ve Meltem Avcı 22 Mayıs Pazar günü dergilerinin 17. Sayını kutlamak için dostları ile Viola Cafe & Bistro’da kahvaltıda buluştu.

 

Kahvaltıda bir konuşma yapan Avcı; ‘Vivente Dergisini ilk olarak Ocak 2016 yılında yayınladık. Fakat alt yapısını hazırlamak üzerinde çalışıp ekibi kurmak tam 17 ayımızı aldı. Bizde dedik ki dergimiz 17. sayısına ulaştığında bizlere güvenen destek veren tüm dostlarımızı 17. sayımızın tanıtımında bir kahvaltıda konuk edelim. Vivente Dergisine her ne kadar ekip olarak bizler mutfağında çalışsak ta bu dergi ona reklam veren, destekleyen, okuyan insanların sayesinde buralara kadar geldi. Tirajımız, kalitemiz ve dağıtım alanımız sizlerin sayesinde bu kadar büyüdü.

 

Sizlerin çok fazla vaktinizi almak istemiyorum fakat şu anekdotu anlatmadan geçemeyeceğim. “Amerika başkanı Obama ile eşi beraber bir restauratta yemeğe gider. Yemeğe gittiği zaman, Obama’nın yakın koruması kulağına –‘efendim restaurantın sahibi eşinizle görüşmek istiyor’ der. Obama korumasına şaşırarak bakar ve eşinden de müsaade ister ve –‘madem ki görüşmek istiyor, o halde görüşsün’ der. Eşi görüşür ve masaya tekrar döner. Obama eşine sorar – restaurantın sahibi seninle ne konuştu? Obamın eşi derki bu restaurantın sahibi geçmişte benim eski sevgilimdi. Beni görmüş iki dakika hal hatır sormak istemiş der. Obama restauranta bakar eşine tebessüm ederek -ozaman iyi ki benimle evlenmişsin, değilse bu restaurantın sahibinin eşi olacaktın, fakat bu restaurantta güzelmiş fena değilmiş der. Eşi tebessüm ederek Obama’ya şunu söyler eğer ben seninle evlenmemiş olsaydım şuan bu restaurantın sahibi Amerikan Başkanıydı der.” Benim bu işte başkan olabilmeyi sağlayacak bir eşim yok ama mükemmel bir kız kardeşe sahibim huzurlarınızda hem O’na hem de dergimize destek veren herkese ekibim ve kendim adına teşekkür ediyorum. Her geçen gün büyüyen bir marka ile onlara en iyi hizmeti sunacağıma söz veriyorum.’ dedi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Meclis Üyesi Kamu Malına Zarar VerdiÖnceki Haber

Meclis Üyesi Kamu Malına Zarar Verdi

Berat Kandilinde Gönüller Semaya AçıldıSonraki Haber

Berat Kandilinde Gönüller Semaya Açıldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar